Vedoucí prodejny s potravinami - Brno

Na této pozici můžete očekávat, že: Budete organizovat příjem zboží a jeho skladování. Hlídat, zda jsou dodrženy obecné standardy jako doplněnost zboží, čistota, cenovky, záruky, POSky. Kromě přehlednosti a čistoty prodejny bude třeba dodržet i čistotu zázemí, parkoviště i přilehlého okolí prodejny. Samozřejmostí bude i péče o dodržení standardů v pokladní zóně. V neposlední řadě půjde o Vaši aktivní práci, motivaci podřízených a vysoké pracovní nasazení.

Nabízíme

  • Roční bonusy ve výši 2 platů.
  • Perfektní 3-6 měsíční zaškolení, tedy na pozici nastoupíte naprosto připraveni.
  • Mobilní telefon.
  • Motivující nástupní mzdu.
  • Různorodou pracovní náplň vyžadující odpovědnost a samostatnost.

Požadujeme

  • Máte prokazatelné zkušenosti s vedením zaměstnanců (alespoň 10) a to v maloobchodní sféře (buďto celá pobočka, nebo i úsek prodejny), v oblasti potravinářství?
  • Jste rozhodní, pozitivní a stresuodolní.
  • Skvělé :-).
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Potravinářství
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Jihomoravský
Město: Brno

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Klára Novobilská
Telefon: 702 159 024
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.