Úředníci ve skladech Vedoucí logistiky a

Úředníci ve skladech Vedoucí logistiky a zásobování. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 35000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. VEDOUCÍ LOGISTIKY A ZÁSOBOVÁNÍ Úkoly a zodpovědnosti jsou: -organizace plynulého dodavatelského řetězce -supervize potřeb k zajištění dostupnosti produktů Pepperl + Fuchs na trhu -spolupráce s interními odděleními Pepperl + Fuchs (plánování, průběh a řízení dodavatelského řetězce) -podpora mezinárodního řízení zakázek a logistiky skupiny Pepperl + Fuchs při definovaní stanovených strategických cílů (snižování nákladů na nákup, počtu dodavatelů, …) -správa / monitorování skladování, logistiky a dopravy + zásobování -zodpovědnost za projekty v rámci oddělení logistiky a zásobování Máte tyto předpoklady? - SŠ nebo VŠ obchodního nebo technického zaměření - min. 3 roky pracovních zkušeností v oblasti logistiky a zásobování v mezinárodním prostředí - plynulá znalost německého a/nebo anglického jazyka (slovem i písmem) - IT znalosti: MS Office (Access), zkušenosti s ERP systémem MOVEX výhodou -komunikační dovednosti a profesionální přístup -zkušenosti s projektovým managementem Co nabízíme? -stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí -atraktivní mzdové ohodnocení -extra týden dovolené -flexibilní pracovní doba -vzdělávací příležitosti – jazykové kurzy -příspěvek 1000, - po odpracovaném roce na penzijní připojištění -55% příspěvek na stravu - 6.000, - roční příspěvek na sportovní, zdravotní a kulturní aktivity -příspěvek až 4.000, - ročně na dětskou rekreaci V případě zájmu zašlete co nejdříve motivační dopis a Váš životopis na email: jobs@cz.pepperl-fuchs.com .. Pracoviště: Pepperl+ Fuchs Manufacturing s.r.o. - Trutnov, Tovární, č. 10, Trutnov, okres Trutnov, 541 01 Trutnov 1. Informace: Kontakt, +420 494 771 312, jobs@cz.pepperl-fuchs.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov, poslední změna: 2016-11-17T01:45:55.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Vedoucí logistiky a zásobování
Směnnost: Neurčeno
Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Úřad práce: Úřad práce v Trutnově
Kraj: Královehradecký
Okres: Trutnov
Mzdové rozpětí od: 35000
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: VEDOUCÍ LOGISTIKY A ZÁSOBOVÁNÍ Úkoly a zodpovědnosti jsou: -organizace plynulého dodavatelského řetězce -supervize potřeb k zajištění dostupnosti produktů Pepperl + Fuchs na trhu -spolupráce s interními odděleními Pepperl + Fuchs (plánování, průběh a...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o.
Ulice: Tovární
Obec: Trutnov
: Horní Staré Město
Kontaktní osoba: Kontakt
Kontaktní telefon: +420 494 771 312
Kontaktní email: jobs@cz.pepperl-fuchs.com
Kraj: Královehradecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.