Úředníci jinde neuvedení ODBORNÝ/Á REFERENT/KA -

Úředníci jinde neuvedení ODBORNÝ/Á REFERENT/KA - OVĚŘOVATEL/KA DÁVEK HMOTNÉ NOUZE, KOP KARLOVY VARY. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 15780 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-15. Volných pracovních míst: 1. Kontakt: Žadatel podá žádost o přijetí do služebního poměru a o zařazení na služební místo, a to do 29.10.2016. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 29. října 2016, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu sídla organizačního útvaru služebního úřadu: Úřad práce ČR, Krajská pobočka v Karlových Varech, Závodní 385/98, 360 01 Karlovy Vary, nebo osobně podané na podatelnu organizačního útvaru služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat také v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu organizačního útvaru služebního úřadu podatelna@aa.mpsv.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID xgmzpcw. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotvírat" a "Výběrové řízení pod č.j. UPCR-2016/111422-78099815". Pracovní doba: pružná pracovní doba POŽADAVKY: Státní občan ČR, plná svéprávnost, věk 18 let, bezúhonnost, dosažené vzdělání stanovené zákonem pro toto služební místo, potřebná zdravotní způsobilost. HLAVNÍ POPIS ČINNOSTI VYKONÁVANÉ NA SLUŽEBNÍM MÍSTĚ: Zajišťování agendy při poskytování dávek hmotné nouze, poskytování poradenství v oblasti dávek pomoci v hmotné nouzi. Zajišťování výplaty dávek pomoci v hmotné nouzi včetně přijímání, zakládání a vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů včetně ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení. Co vše je potřeba doložit k žádosti a více informací naleznete na: http://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera/ ?p_p_id=journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-1&p_p_col_pos=1&p_p_col_count=2&_journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX_redirectPage=templates%2Fjournalboard%2Fdetail&_journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX_articleIdClankuDalsi=2464891&_journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX_action=actionRedirectDetail&_journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX_articleIdClanku=2464915&_journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX_groupIdClanku=24047&_journalboard_WAR_baseportlet_INSTANCE_tQT8xAGTiqRX_articleIdClankuPredchozi=2472504.. Pracoviště: Úřad práce České republiky - krajská pobočka v Karlových Varech - 001, Závodní, č. 385, Karlovy Vary, okres Karlovy Vary, 360 06 Karlovy Vary 6. Informace: MarcelaBusinská. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary, poslední změna: 2016-10-19T00:45:45.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: ODBORNÝ/Á REFERENT/KA - OVĚŘOVATEL/KA DÁVEK HMOTNÉ NOUZE, KOP KA
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce v Karlových Varech
Kraj: Karlovarský
Okres: Karlovy Vary
Mzdové rozpětí od: 15780
Pracovní poměr od: 15.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Kontakt: Žadatel podá žádost o přijetí do služebního poměru a o zařazení na služební místo, a to do 29.10.2016. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 29. října 2016, tj. v této lhůtě zaslané prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adre...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Úřad práce České republiky
Ulice: Závodní
Obec: Karlovy Vary
: Dvory
Kontaktní osoba: MarcelaBusinská
Kraj: Karlovarský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.