Účetní

Hledáte-li pracovní pozici v příjemné a progresivní společnosti, kde budete moci využít Vaše zkušenosti z oblasti účetnictví, analytické myšlení a hlavně zodpovědnost, jste na správném místě! Na pozici Samostatné účetní budete zpracovávat komplexní účetní agendu obsahující závěrky, přiznání DPH, kontrolní hlášení, silniční daň, daň z nemovitosti, skladové operace, účtování přijatých faktur, účtování služebních cest apod. Budete také úzce spolupracovat s finanční manažerkou na ročních závěrkách, auditu a ročním přiznání k dani z příjmu PO.

Nabízíme

  • Čeká Vás práce v příjemném prostředí s možností profesního i osobního růstu.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení.
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody.
  • Stravenky, notebook, telefon.
  • Pracoviště v Hradci Králové.

Požadujeme

  • Důležité je, aby Vás účetnictví bavilo a bylo Vaším posláním. Jelikož je pozice samostatná, je nutná praxe v účetnictví min. 5 let - s praxí je spojená také znalost českého účetnictví a daňových zákonů.
  • Osobnostní stránka je pro nás také velmi důležitá, potřebujeme komunikační schopnosti a aktivní přístup.
  • Budete využívat anglický jazyk v písemné i mluvené podobě, troufnete si?
  • Při práci je také nutná znalost MS Office.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Bankovnictví a finanční služby
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Královéhradecký
Město: Hradec Králové

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Simona Šťastná
Telefon: 702 024 448
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.