Tvůrčí práce a design, ÚP ČR - kontaktní

Průmysloví a produktoví designéři HW design inženýr. Požadovaná úroveň vzdělání: Bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. V případě zájmu posílejte CV na email: lenka.stratilikova@arkon.co.uk Arkon Flow system je významným výrobcem elektromagnetických průtokoměrů s distribucí po celém světě. Pro náš provoz v Brně zabývající se výrobou elektromagnetických průtokoměrů hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici. Požadujeme: - orientace v problematice návrhu elektronických zařízení, - znalost (analogových i digitálních současték, vývoje embeded zařízení, jednočipových mikrokontrolerů) - znalost software CADSOFT EAGLE - znalost průmyslových sběrnic a protokolů (RS485, 4-20mA, MODBUS, HART...) - znalost elektroniky, diagnostika vadných kusů (pájení, měření...) - znalost programování mikrokontrolérů v C, C+ + , PC aplikací výhodou - schopnost číst výkresy výhodou - orientace v problematice měření neelektrických veličin - schopnost naplánovat vývojový projekt - znalost anglického jazyka na úrovni porozumění odbornému textu a komunikace se zahraničními dodavateli Náplň práce: vývoj/návrh HW v oblasti měření, regulace a automatizace návrh schémat a DPS s ohledem na mezinárodní certifikace a normy tvorba měsíční a ročních vývojových plánů a jejich manažement spolupráce s výrobou a obchodem na vyhledáváním nových vývojových příležitostí návrh DPS s přihlédnutím k obecným návrhovým pravidlům Komunikace s externími dodavateli NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti v oboru kvalitní mzdové ohodnocení balíček zaměstnaneckých benefitů firemní vzdělávání možnost osobního a profesního růstu perspektiva dlouhodobé spolupráce. Vhodné pro cizince. Pracoviště: Arkon Flow Systems, s.r.o.-BRNO, Nováčkova, č. 418, Brno, okres Brno-město, 614 00 Brno 14. Informace: LenkaStratilíková, +420 731 658 433, lenka.stratilikova@arkon.co.uk . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město, poslední změna: 2016-10-18T01:05:33.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Tvůrčí práce a design
Požadovaná profese: Architekt
Upřesnění pozice: HW design inženýr
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Bakalářské
Úřad práce: Úřad práce Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 35000
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: V případě zájmu posílejte CV na email: lenka.stratilikova@arkon.co.uk Arkon Flow system je významným výrobcem elektromagnetických průtokoměrů s distribucí po celém světě. Pro náš provoz v Brně zabývající se výrobou elektromagnetických průtokoměrů hled...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Arkon Flow Systems, s.r.o.
Ulice: Nováčkova
Obec: Brno
: Husovice
Kontaktní osoba: LenkaStratilíková
Kontaktní telefon: +420 731 658 433
Kontaktní email: lenka.stratilikova@arkon.co.uk
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.