Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Trpasličí pinč
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 5
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Největší mazlítko, perfektní společník - 6kg Věrnosti, 5 let :)   Nejšťastnější čtyřnožec na světě hledá svoje doma! Aaron je zvířátko, které se stále raduje. Stačí se na něj podívat a už mu ocásek kmitá ve vysokých frekvencích a boky se mu vlní jako exotické tanečnici ♥ Miluje pozornost a miluje své lidi, vždy je připraven na nějaké to drbání bříška a bez výjimky se vyskytuje na každé fotce. Aaronek hledá ten nejkrásnější domov, kde bude středobodem vesmíru   ♥ Vyžaduje nadýchané peřiny a pořádnou porci masa, je to přece šelma. Přítomnost přátelských psíků zvládá dobře, vychází i s flegmatickými kočičkami. Pokud milujete vrtící ocásky a nekonečnou lásku pinčoidů, Aaron netrpělivě čeká na telefonu ♥ ♥ ♥   Očkovaný, ošetřený pipetou Advocate, kastrovaný, čipovaný.   Adopční poplatek 3500 Kč   x trpasličí pinč Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku (3500Kč)! V případě zájmu volejte na telefonní číslo 773 554 464 nebo pište na e-mail Janka.Bednar1@gmail.com :)

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám