Datum:
15.8.2016
WebID:
W65F62

TIBETSKÁ DOGA - štěňata

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Tibetská doga
Průkaz původu: Ano
Štěně: Ano
Cena: Dohodou
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Karviná

Popis

Tibetská doga - CHS Bohemian Rivendell přijímá rezervace na štěňátka Tibetské dogy, zahraniční krytí, spojení zdravých jedinců s přátelskou povahou žijících v rodině s dětmi! Budoucí rodiče: Dolce od Dolanského jezu and Fador Kodźan, oba HD A/A, ED 0/0, zdraví, silné kostry, perfektní postava, nůžkový skus. Nezávazná návštěva naší chovatelské stanice vítána.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám