Datum:
2.10.2016
WebID:
WY11PC

Thajský Ridgeback

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Thajský ridgeback
Průkaz původu: Ano
Pohlaví: pes
Štěně: Ano
Cena: Dohodou
Město: Hlučín
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Opava

Popis

Thajský ridgeback - chov. stanice Plums Jewel nabízí 4 měsíční štěně pejska z kvalitního chovu, rodiče vysoké kvality, výborní předci z Thajska. Pejsek je s výbornými předpoklady pro chov a výstavy, krásně stavěný, výborné povahy. Naše štěňátka jsou odchovaná doma v rodinném kruhu, jsou správně socializovaná a připravená pro nový domov. Nabízím stálý chovatelský servis, ráda s chovem poradím a seznámím s plemenem.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám