Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Seřizovači. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Čtyřsměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23500 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Bezděčín č.p. 105 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: dasa.mlejnkova@trelleborg.com , vera.eichlerova@trelleborg.com Odpovědnosti v oblasti výroby: - zahajuje výrobu na strojích a přípravcích v rozsahu výrobní dokumentace a dokumentace SMJ - podle pokynů SM zastupuje OP, najíždí nové výroby - asistuje operátorům v přípravných a režijních činnostech (výměny materiálů, obaly, apod) - zastupování SM v rozsahu platné směrnice - řídí výrobu na dané technologii z organizačního, technického i procesního hlediska Odpovědnosti v oblasti údržby: - péče o nástroje, formy, stroje a zařízení v rozsahu platné dokumentace - spolupráce s externími partnery při pohotovostním zásahu - sledování stavu výrobního zařízení a navrhování interních zásahů nebo zásahů externích partnerů - sledování stavu režijního materiálu a navrhování nákupů nebo jiných způsobů pořízení Odpovědnosti v oblasti lidských zdrojů: - zaškoluje nové pracovníky na pozicích operátorů, kontrolorek i nových seřizovačů podle pokynů SM a ME Pravomoci: - oprávnění zastavit výrobu nebo operativně změnit plán výroby v případě zjištění rizika ohrožení zákazníka nebo strojů, zařízení nebo personálu TBMB s podmínkou neprodleného informování vedení TBMB - externími partnery po předchozím informování externího partnera - oprávnění jednat s vedením společnosti v případě pochybností o dodržování pracovně-právních vztahů mezi společností a zaměstnancem nebo při zjištění potenciálních problémů vedoucích k ohrožení zákazníka nebo společnosti Požadavky na kvalifikaci - vyučen ve strojírenském oboru (zámečník, obráběč, svářeč, klempíř apod…) Zaměstnanecké výhody: - - Čtvrtletní prémie - Bonus za využití fondu pracovní doby - 25 dní dovolené - Stravenky.. Pracoviště: Trelleborg Boots Mladá Boleslav s.r.o., Mladá Boleslav, okres Mladá Boleslav, 293 01 Mladá Boleslav 1. Informace: DášaMlejnková, dasa.mlejnkova@trelleborg.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mladá Boleslav, poslední změna: 2016-11-23T00:45:57.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Technika a elektrotechnika
Požadovaná profese: Seřizovač
Upřesnění pozice: Seřizovači
Směnnost: Čtyřsměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úřad práce: Úřad práce v Mladé Boleslavi
Kraj: Středočeský
Okres: Mladá Boleslav
Mzdové rozpětí od: 23500
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Bezděčín č.p. 105 293 01 Mladá Boleslav 1 Prvotní kontakt: emailem: dasa.mlejnkova@trelleborg.com, vera.eichlerova@trelleborg.com Odpovědnosti v oblasti výroby: - zahajuje výrobu na strojích a přípravcích v rozsahu výrobní dokumen...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Trelleborg Boots Mladá Boleslav s.r.o.
Obec: Mladá Boleslav
: Bezděčín
Kontaktní osoba: DášaMlejnková
Kontaktní email: dasa.mlejnkova@trelleborg.com
Kraj: Středočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.