Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři samostatný konstruktér. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 40000 Kč, max. 50000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Veselí nad Lužnicí; Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání 2 roky praxe v oboru nebo Úplné střední odborné vzdělání a 4 roky praxe v oboru; schopnost konstruovat v některém z CAD programů (SW, Inventor, Catia, Solid Edge); základní znalosti silnoproudu vítané; AJ na úrovni B1; MS Office; samostatnost, schopnost získávat nformace; Pracovní náplň: - návrh a tvoření uzlů, skupin a podskupin výrobků - modelování ve 3D Solid Works: Požadované výstupy: - vytvořená kompletní sestava výrobku včetně uživatelských vlastností; vytvořená modelová dokumentace výrobků; vytvořené podklady pro programátory CNC výrobních strojů; vytvořená funkční a montážní schémata výrobku; vytvořené kusovníky sestavy výrobku; ypracované protokoly o testování; vytvořené ověřovací kalkulace; vytypované vhodné výrobní a montážní materiály; schválená data v informačním systému; Nabízíme: - zázemí dynamicky rozvíjející se české společnosti s mezinárodní působností a s 20-ti letou historií; velmi dobré mzdové ohodnocení v návaznosti na dosažené výsledky; přátelský a příjemný kolektiv; prostor pro profesní a kariérní růst; zajímavou, kreativní a samostatnou práci; Na Vaše životopisy se těšíme na emailu k.kucharova@nsesolutions.cz či na Vaše zavolání na telefonu +420 778 072 700... Pracoviště: NSE Solutions, s.r.o. - okres Tábor, , okres , . Požadované dovednosti: . Informace: KristýnaKuchařová, +420 778 072 700, k.kucharova@nsesolutions.cz , Balbínovo nám. 15, Jindřichův Hradec I, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec, poslední změna: 2016-10-12T02:45:22.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Technika a elektrotechnika
Požadovaná profese: Strojní inženýr
Upřesnění pozice: samostatný konstruktér
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Jindřichově Hradci
Mzdové rozpětí od: 40000
Mzdové rozpětí do: 50000
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Veselí nad Lužnicí; Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání 2 roky praxe v oboru nebo Úplné střední odborné vzdělání a 4 roky praxe v oboru; schopnost konstruovat v některém z CAD programů (SW, Inventor, Catia, Solid Edge); základní zn...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: NSE Solutions, s.r.o.
Kontaktní osoba: KristýnaKuchařová
Kontaktní telefon: +420 778 072 700
Kontaktní email: k.kucharova@nsesolutions.cz
Kontaktní adresa: Balbínovo nám. 15, Jindřichův Hradec I, 377 01 Jindřichův Hradec 1

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.