Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Stavební a provozní elektrikáři elektroúdržbá. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 11840 Kč, max. 17830 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-10. Volných pracovních míst: 1. Kontakt telefonicky od 3.10.2016 nebo e-mailem Provádění údržby a oprav automatických zařízení s měřící, regulační a signalizační technikou, s aplikovanou mikroelektronikou; instalace nových rozvodů elektrické energie v objektech, včetně zpracování výkresové dokumentace; provádění preventivní údržby veškerého elektrického zařízení;odstraňování závad zjištěných na elektrickém zařízení revizemi, ev. jinými kontrolami; revize ručního přenosného nářadí a elektrických spotřebičů; zabezpečování řádného provozu, preventivní údržby a oprav nouzového osvětlení; atd. Nabízíme: závodní stravování, dovolená nad rámec ZP ( 5 týdnů/rok), příspěvky z FKSP.. Pracoviště: Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví, Brno, Čichnova 23, Čichnova, č. 982, Brno, okres Brno-město, 624 00 Brno 24. Informace: Bc. Milan Kučera, personalista, +420 541 123 148, milan.kucera@cichnovabrno.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město, poslední změna: 2016-09-30T00:56:22.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Technika a elektrotechnika
Požadovaná profese: Elektromontér
Upřesnění pozice: elektroúdržbá
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úřad práce: Úřad práce Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 11840
Mzdové rozpětí do: 17830
Pracovní poměr od: 10.10.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Kontakt telefonicky od 3.10.2016 nebo e-mailem Provádění údržby a oprav automatických zařízení s měřící, regulační a signalizační technikou, s aplikovanou mikroelektronikou; instalace nových rozvodů elektrické energie v objektech, včetně zpracování výk...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, příspěvková organizace
Ulice: Čichnova
Obec: Brno
: Komín
Kontaktní osoba: Bc. Milan Kučera, personalista
Kontaktní telefon: +420 541 123 148
Kontaktní email: milan.kucera@cichnovabrno.cz
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.