Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Inženýři elektronici technologové, normovači TECHNOLOG PROCESU VSTŘIKOVÁNÍ. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01 do 2017-09-30. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce - Nový Jičín Náplň práce: -stanovování technologických podmínek pro montážní linky -podílení se na specifikacích nových strojů a technologických zařízení -podílení se na technologických a konstrukčních oponenturách nových výrobků -podílení se na předpřejímkách nových zařízení -podílení se na návrzích na umístění výroby daného úseku -vytváření a spravování výrobně-technologické dokumentace -podílení se na ověřovacích sériích montážních linek -podílení se na výběru dodavatelů technologických zařízení -navrhování a zajišťování opatření k postupnému zvyšování kvality výroby a snižování zmetkovitosti Co požadujeme: -min. SŠ vzdělání technického směru -min. 2 roky praxe v oblasti technologie vstřikování plastů -komunikativní znalost AJ - podmínkou -samostatnost v řešení úkolů -uživatelská schopnost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook) -schopnost týmové spolupráce -tvůrčí a inovativní myšlení -ochota dále se vzdělávat, hledat nová řešení Co nabízíme: -zajímavou práci na závodě světelné techniky v Novém Jičíně -motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém -nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné,5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další) -možnost odborného a kariérního růstu -mzda dle zkuš.. Pracoviště: MWB RECRUITMENT LIMITED, org.sl. - Nový Jičín, Nový Jičín, okres Nový Jičín, . Informace: VáclavJemelka, +420 725 883 835, prace@cdr-cz.com , Stodolní 794/21, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava, poslední změna: 2016-10-03T13:25:12.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Technika a elektrotechnika
Požadovaná profese: Elektronik
Upřesnění pozice: TECHNOLOG PROCESU VSTŘIKOVÁNÍ
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce v Ostravě
Mzdové rozpětí od: 30000
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Pracovní poměr do: 30.9.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce - Nový Jičín Náplň práce: -stanovování technologických podmínek pro montážní linky -podílení se na specifikacích nových strojů a technologických zařízení -podílení se na technologických a konstrukčních oponenturách nových výrobků -p...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka
Obec: Nový Jičín
Kontaktní osoba: VáclavJemelka
Kontaktní telefon: +420 725 883 835
Kontaktní email: prace@cdr-cz.com
Kontaktní adresa: Stodolní 794/21, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2
Kraj: Moravskoslezský

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.