Technika a elektrotechnika, ÚP ČR - kontaktní

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení TRAINEE PROGRAM Asistent/ka údržby, měření a regulace. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01 do 2017-10-31. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce v Pardubicích - Semtíně Pracovní náplň: - zajišťuje systém jakosti při údržbě výrobního zařízení - zabezpečuje správu technického zařízení v odbornosti MaR - koordinuje činnost interních a externích spolupracovníků - dbá na dodržování bezpečnostních předpisů a používání všech předepsaných ochranných pomůcek a prostředků - dodržuje normalizaci a technickou úroveň pro zařízení MaR - vede technickou dokumentaci, kterou udržuje v aktuálním stavu - vypracovává podklady pro opravy zařízení MaR Požadujeme: - VŠ (min. ÚSO) vzdělání v oboru elektro/měření - vyhl. 50/78 SB. § 6, obj. tř. B - není podmínkou v případě studenta - dobrý zdravotní stav - manuální zručnost - práce s PC - základní - zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita - dobré komunikační schopnosti, rozhodnost, samostatnost Nabízíme: - Pestrou pracovní činnost - Rozsáhlé možnosti osobního rozvoje a profesního růstu - Prostor pro využití získaných zkušeností a schopností - Široké vzdělávací příležitosti - Komplexní systém zaměstnaneckých benefitů - Pracovní smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení. Vhodné pro absolventy VŠ. Pracoviště: Synthesia, a.s., Pardubice, okres Pardubice, 530 02 Pardubice 2. Informace: LucieBulušková, +420 466 824 354, zamestnani@synthesia.eu . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice, poslední změna: 2016-10-19T00:45:45.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Technika a elektrotechnika
Požadovaná profese: Technik
Upřesnění pozice: TRAINEE PROGRAM Asistent/ka údržby, měření a regulace
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Pardubicích
Kraj: Pardubický
Okres: Pardubice
Mzdové rozpětí od: 21000
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Pracovní poměr do: 31.10.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce v Pardubicích - Semtíně Pracovní náplň: - zajišťuje systém jakosti při údržbě výrobního zařízení - zabezpečuje správu technického zařízení v odbornosti MaR - koordinuje činnost interních a externích spolupracovníků - dbá na dodržov...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Synthesia, a.s.
Obec: Pardubice
: Semtín
Kontaktní osoba: LucieBulušková
Kontaktní telefon: +420 466 824 354
Kontaktní email: zamestnani@synthesia.eu
Kraj: Pardubický

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.