Datum:
14.7.2016
WebID:
WQFBW5

Štěně jezevčíka drsnosrstého

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Jezevčík drsnosrstý
Průkaz původu: Ano
Pohlaví: fena
Štěně: Ano
Cena: 4 500
Kraj: Středočeský
Okres: Kolín

Popis

Jezevčík drsnosrstý - nabízím štěňata standard po exteriérově i pracovně výborných rodičích. Matka: Kiki z Burešova domu, zkušenosti především na černé zvěři, Diviačiar, dohledávky: ZV I.c. hlas.4, ZN (84). O:: Diviačiar,2x CACT, 2x res. CACT, CACIT, res. CACIT ZV I.c. (188), ZN (84), BZH I.c. (244), Bureš Kolín. Cena plus očkování 4.500 Kč.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám