Datum:
22.7.2016
WebID:
WABXUA

Štěňata zlatého retrievera s PP

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Zlatý retriever
Průkaz původu: Ano
Pohlaví: pes
Štěně: Ano
Cena: Dohodou
Město: Sázava
Kraj: Středočeský
Okres: Benešov

Popis

Zlatý retriever - zadáme štěňátka golden retrievera s PP narozená 30.6., oba rodiče import Anglie, vynikající zdravotní výsledky, DKK 0/0, DLK 0/0, Pra1 a 2 Clear, výborná povaha, úspěšní na výstavách, využívaní aktivně na práci v bažantnici a na honech. Volní 3 kluci. Vhodní jak do chovu tak jako parťáci pro život. Odchovaní v domácích podmínkách, socializace s lidmi, dětmi, ostatními členy naší smečky. K odběru od 21.8. Návštěvy možné od 30.7. Kompletní chovatelský servis samozřejmostí.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám