Datum:
6.9.2016
WebID:
WPRYZS

Štěňata Flat Coated Retrievera

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Flat coated retrívr
Průkaz původu: Ano
Štěně: Ano
Pejsek z útulku: Ne
Cena: Dohodou
Město: Heršpice
Kraj: Jihomoravský
Okres: Vyškov

Popis

Flat coated retriever. CHS Rock on Fire nabízí k prodeji štěňátka ze špičkového zahr. spojení. Štěňata mají výstavní i pracovní předpoklady. Matka i otec jsou aktivně využívání nejen na výstavách, ale i v lovecké praxi. Matka: MultiCh. Exotic Beauty z Mokré Hory (Comics Blue Night In Acapulco x Whizzbang´s Exotic Fire), HD A, ED 0, oči čisté. Otec: JCH CH Cuiviénen Back to Black (Castlerock Magic´s Stake on Clearfield x Cuiviénen Aino), HD A, ED 0, oči čisté. Volné fenky i pejsci.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám