Stavebnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9

Stavební inženýři přípravy a realizace investic přípravář pozemních staveb. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 26000 Kč, max. 35000 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01. Volných pracovních míst: 1. Kontakt e-mail: balas@alvva.cz SŠ, VŠ stavebního zaměření, praxe na obdobné pozici min. 2 roky, časová flexibilita, vysoká pečlivost a zodpovědnost, odborná zdatnost, samostatnost, znalost stavebních materiálů a práce na PC (MS Excel, Word, Project, Callida) Vypracování cenových nabídek, podkladů, dokumentace do soutěží a výběrových řízení, včetně návrhů alternativních technických řešení. Poptávky subdodavatelů, posuzování nabídek, komunikace se subdodavateli a zadavatelem. Tvorba a kontrola výměr, tvorba harmonogramů, technická kontrola projektové dokumentace. Kontrola úplnosti cenových nabídek, zakládání akcí k archivaci, vedení spisové agendy k jednotlivým akcím a po ukončení akce provádí vyhodnocení zakázky. Vyhodnocuje cenové nabídky subdodavatelů a předkládá je vedoucímu. Vyhotovuje smlouvu o dílo. prémie. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: ALVVA PRAHA s.r.o. - 001, Poděbradská, č. 186, Praha, okres Hlavní město Praha, 198 00 Praha 98. Informace: PetrBaláš, +420 724 358 639, balas@alvva.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 9, poslední změna: 2017-01-14T00:44:53.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Stavebnictví
Požadovaná profese: Stavební inženýr
Upřesnění pozice: přípravář pozemních staveb
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Kraj: Praha
Okres: Praha 9
Mzdové rozpětí od: 26000
Mzdové rozpětí do: 35000
Pracovní poměr od: 1.2.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Kontakt e-mail: balas@alvva.cz SŠ, VŠ stavebního zaměření, praxe na obdobné pozici min. 2 roky, časová flexibilita, vysoká pečlivost a zodpovědnost, odborná zdatnost, samostatnost, znalost stavebních materiálů a práce na PC (MS Excel, Word, Project, C...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: ALVVA PRAHA s.r.o.
Ulice: Poděbradská
Obec: Praha
: Hloubětín
Kontaktní osoba: PetrBaláš
Kontaktní telefon: +420 724 358 639
Kontaktní email: balas@alvva.cz
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.