Stavebnictví, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Hlavní stavbyvedoucí Šéfmontér/mistr elektro. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč, max. 30000 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. Požadované dovednosti SŠ nebo vyučení s maturitou (nejlépe elektro) práci na PC (Excel, Word - základní znalost) platné osvědčení dle vyhl.50/78 Sb. - § 6 ŘP sk. B samostatnost, kreativitu, zodpovědnost, spolehlivost a časovou flexibilitu Náplň práce: aktivně se podílí na řízení svěřených zakázek, aktivně se podílí na vytváření výrobního zisku na zakázce, plánuje, organizuje a kontroluje práci svých podřízených na stavbě, vede evidenci pracovníků od jejich nástupu do práce až po opuštění pracoviště, kontroluje provozní stav a využívání svěřených výrobních prostředků, seznamuje pracovníky s technologickými, pracovními, kontrolními postupy a PD, kontroluje dodržování technologických, pracovní4ch, kontrolních postupů a příslušných externích předpisů (ČSN), zodpovídá za dodržování předpisů BOZP a PO a používání předepsaných OPP, koordinuje požadavky BOZP s ostatními účastníky výstavby, zodpovídá za řádné ekonomické vedení zakázky, zodpovídá za vedení provozních evidencí a vykazování jednotlivých pracovních činností, zodpovídá za řádné vedení stavebního (montážního) deníku, kontroluje dodržování pravidel ekologického chování zaměstnanců na stavbě, kvalitu práce subdodavatelů kontroluje materiálové položky dle skutečnosti na stavbě proti výkazu výměr v SoD u subdodavatelů, . Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: EBM TZB, s.r.o, Haškova, č. 153, Brno, okres Brno-město, 638 00 Brno 38. Informace: IvaVejpustková, +420 531 192 242, ivejpustkova@ebmbrno.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město, poslední změna: 2016-10-27T01:15:24.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Stavebnictví
Požadovaná profese: Stavbyvedoucí
Upřesnění pozice: Šéfmontér/mistr elektro
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úřad práce: Úřad práce Brno-město
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město
Mzdové rozpětí od: 20000
Mzdové rozpětí do: 30000
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Požadované dovednosti SŠ nebo vyučení s maturitou (nejlépe elektro) práci na PC (Excel,Word - základní znalost) ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: EBM TZB, s.r.o
Ulice: Haškova
Obec: Brno
: Lesná
Kontaktní osoba: IvaVejpustková
Kontaktní telefon: +420 531 192 242
Kontaktní email: ivejpustkova@ebmbrno.cz
Kraj: Jihomoravský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.