Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví

Specialisté v oblasti ochrany veřejného zdraví Referent podpory zdraví a zdravotní politiky. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18590 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-13. Volných pracovních míst: 1. Krajská hygienická stanice Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci, Wolkerova 6, 779 11 Olomouc vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent podpory zdraví a zdravotní politiky. Popis práce: - zajišťuje komplexní výkon odborných činností v oblasti podpory zdraví a zdravotní politiky. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, zdravotní způsobilost, schopnost aplikace právních předpisů, dobrou znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), pečlivost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, dobré komunikační a organizační schopnosti, časová flexibilita (možnost příležitostně pracovat i nad rámec pracovní doby), schopnost týmové spolupráce, řidičský průkaz skup. B, aktivní řízení, pasivní znalost anglického jazyka, bezúhonnost. Nabízíme: pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou, po dobu rodičovské dovolené zaměstnankyně, platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, osobní příplatek po zapracování dle schopností, možnost vzdělávání a prohlubování odborných znalostí, příspěvek na stravování formou stravenek, 5 týdnů dovolené, nástup v průběhu měsíce února. Místo výkonu práce: Wolkerova 74/6, Olomouc Zájemce o uvedenou pozici zašle elektronicky (e-mailem) strukturovaný životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb.) do 31.1. 2017 POUZE na e-mailovou adresu: bronislava.perinova@khsolc.cz ... Pracoviště: Krajská hygienická stanice Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci, Wolkerova, č. 74, Olomouc, okres Olomouc, 779 00 Olomouc 9. Požadované dovednosti: , . Požadované jazyky: Angličtina (úroveň Pasivní). Informace: BronislavaPeřinová, bronislava.perinova@khsolc.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc, poslední změna: 2017-01-14T00:44:53.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Referent podpory zdraví a zdravotní politiky
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Požadované dovednosti:
Jazykové znalosti: angličtina
Úřad práce: Úřad práce v Olomouci
Kraj: Olomoucký
Okres: Olomouc
Mzdové rozpětí od: 18590
Pracovní poměr od: 13.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Krajská hygienická stanice Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci, Wolkerova 6, 779 11 Olomouc vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent podpory zdraví a zdravotní politiky. Popis práce: - zajišťuje komplexní výkon odborných činností v oblasti podpo...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Krajská hygienická stanice Olomouckého kraje se sídlem v Olomouci
Ulice: Wolkerova
Obec: Olomouc
: Nová Ulice
Kontaktní osoba: BronislavaPeřinová
Kontaktní email: bronislava.perinova@khsolc.cz
Kraj: Olomoucký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.