Specialisté v oblasti logistiky Referent/ka

Specialisté v oblasti logistiky Referent/ka logistiky. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč, max. 35000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01 do 2017-11-30. Volných pracovních míst: 1. POŽADAVKY: ÚSO/VŠ 2 roky praxe Znalost řízení zásob Znalost práce na PC¨ Organizace práce a práce s lidmi Komunikační znalost anglického jazyka Znalosti v oblasti EMS Znalosti systému kvality podniku vč. zvláštních požadavků zákazníka ZODPOVĚDNOST: o Sledování plnění požadavků zákazníka v požadovaném množství a čase. o Racionalizace procesů dodávání materiálu. o Optimalizace zásob materiálu a hotových výrobků o Rozhodování a řešení problémů v případě nedodání hotových výrobků v požadovaném množství nebo čase. o Hodnocení a práce s dodavateli. o Spolupráce s centrálním nákupem. o Organizace dodávek materiálu a výrobků. o Udržování dat v logistickém systému. o Spolupodílení se na splnění cílů celého závodu o Vykonávání ostatních činností dle požadavku svého nadřízeného a požadavků závodu. o Zajišťování vykonávání všech činností ve svěřeném úseku v souladu s politikou ochrany životního prostředí podniků. o Zajišťování vykonávání všech činností ve svěřeném úseku v souladu s normami ISO TS 16 949/2009. o Odvolávání a zajišťování materiálů pro výrobu o Zajišťování dopravy pro dovoz materiálů. o Sledování plnění dodávek materiálu v požadovaném množství a čase o Průběžné sledování stavu zásob dle cílů stanovených závodem. o Spolupráce při zavádění EDI odvolávek do systému. o Zajišťování dopravy finálních výrobků k zákazníkům. o Údržování a aktualizace bezpečnostních zásob. o Minimalizovat speciální dopravy. o Podílet se při zpracování inventury zásob o Aktivně se zúčastňovat školení pořádaných organizací o Plánování výroby o Zodpovědnost z pozice Key User Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené (KS) o dotované obědy 70% hodnoty (47,90, - nyní) o pružná pracovní doba pro THP o firemní akce - vánoce, teambuilding o V případě překážek na straně zaměstnavatele-výše náhrady mzdy min. 75% průměrného výdělku (KS) - vyšší než dle ZP o Pokud bude zaměstnavatelem umožněn prodej materiálu, výrobků, předmětů postupné spotřeby, bude prodáván zaměstnancům za zvýhodněné ceny v množství odpovídajícím osobní spotřebě (KS) o Služební auta pro soukromé účely - management o Služební telefony o Ochrana manželů před výpovědí o Firma dotuje autobusový spoj do Rychnova o Nadstandardní platby: Jubilea - pracovní výročí, odměny při odchodu do důchodu, - Odměna při výpovědi seniora z organizačních důvodů o Pracovní volno při osobních překážkách v práci (KS) nad rámec ZP Kontakt pouze emailem... Pracoviště: Inteva Products Czech Republic a.s. - pracoviště, Ještědská, č. 907, Rychnov u Jablonce nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou, 468 02 Rychnov u Jablonce n.Nis.. Informace: HanaPrimas, hprimas@intevaproducts.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou, poslední změna: 2016-11-22T01:45:30.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Referent/ka logistiky
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce v Jablonci nad Nisou
Kraj: Liberecký
Okres: Jablonec nad Nisou
Mzdové rozpětí od: 30000
Mzdové rozpětí do: 35000
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Pracovní poměr do: 30.11.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: POŽADAVKY: ÚSO/VŠ 2 roky praxe Znalost řízení zásob Znalost práce na PC¨ Organizace práce a práce s lidmi Komunikační znalost anglického jazyka Znalosti v oblasti EMS Znalosti systému kvality podniku vč. zvláštních požadavků zákazníka ZODPOVĚDNOST: o ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Inteva Products Czech Republic a.s.
Ulice: Ještědská
Obec: Rychnov u Jablonce nad Nisou
: Rychnov u Jablonce nad Nisou
Kontaktní osoba: HanaPrimas
Kontaktní email: hprimas@intevaproducts.com
Kraj: Liberecký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.