Specialisté v oblasti logistiky Specialista v

Specialisté v oblasti logistiky Specialista v oblasti logistiky - materiálový. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 Kč, max. 40000 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01. Volných pracovních míst: 1. Organizuje a eviduje materiálový tok ve výrobě: příjem, skladování, expedice Komplexně zajišťuje transport Zajišťuje výstup výrobků (příprava expedice, nakládání) Provádí kontrolu příjmu, skladování a výdeje materiálu Vyhotovuje faktury a dodací listy Sleduje provoz skladu zásob Vede evidenci zásob v informačním systému Dohlíží nad činností skladníků a manipulantů v rámci svých úkolů Spolupracuje s oddělením výroby, kvality, techniky a nákupu Spolupracuje při provádění inventury.. Pracoviště: ESSA CZECH, spol. s r.o. - Jírenská, Úvaly, Jirenská, č. 1500, Úvaly, okres Praha-východ, 250 82 Úvaly. Informace: . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště pro Prahu-východ, poslední změna: 2016-12-08T00:13:25.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Specialista v oblasti logistiky - materiálový
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Úřad práce: Úřad práce Praha-východ
Kraj: Středočeský
Okres: Praha - východ
Mzdové rozpětí od: 30000
Mzdové rozpětí do: 40000
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Organizuje a eviduje materiálový tok ve výrobě: příjem, skladování, expedice Komplexně zajišťuje transport Zajišťuje výstup výrobků (příprava expedice, nakládání) Provádí kontrolu příjmu, skladování a výdeje materiálu Vyhotovuje faktury a dodací listy ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: ESSA CZECH, spol. s r.o.
Ulice: Jirenská
Obec: Úvaly
: Úvaly
Kraj: Středočeský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.