Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) Manažer/ka nákupu. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01. Volných pracovních míst: 1. Pozice: Manažer/ka nákupu Požadavky: Pozor!!! Práce v týmu E.Mi!!! E.Mi - ambiciózní tým profesionálů. Zpřístupňujeme radost z tvorby a vytváření krásy pro všechny! Přidejte se k těm, kteří jsou vždy v trendu! Tým E.Mi hledá manažera nákupu Prioritou společnosti je kvalita a vysoká úroveň služeb, proto hledáme do svého týmu profesionály, kteří jsou ochotni pracovat a rozvíjet se. Požadavky : Vysokoškolské vzdělání; Zkušenosti s mezinárodními nákupy min. 1-3 let; Dobrá znalost anglického a ruského jazyka (slovem a písmem), znalost českého jazyka podmínkou; Dovednosti ve vedení jednání; Osobní charakteristiky: analytické schopnosti; iniciativa; vytrvalost; orientace na výsledek; komunikační schopnosti; spolehlivost.Pracovní náplň: hledání nových výrobků a dodavatelů; uzavírání a zajištění mezinárodních smluv; vedení jednání a obchodní korespondence s logistickými společnostmi a brokery ohledně, podmínek spolupráce a optimalizace dodávek; kontrola a zajištění dodávek ve všech fázích - od zadání do obdržení objednávky, včetně kompletní agendy; vystavení potřebné související dokumentace (harmonogramy dodávek, osvědčení, povolení, licence); - dohlížení na včasnost vývozních a dovozních plateb; - analýza dodávek z hlediska efektivity, výpočet výrobní ceny odebíraného zboží; vyřízení reklamací. Pracovní podmínky: mzda (platební výměr + prémie), mladý, kreativní a neustále rostoucí tým, účast v odborných trénincích. Nástup: od 1.10.2016 Mzda: od 20 000, - Kč Kontakt: první kontakt emailem, Bogatyreva Olga, e-mail: bogatyreva@emischool.com Místo výkonu práce: náměstí Hynka Kličky č.p. 219 Příbram VI-Březové Hory.. Pracoviště: E.Mi - International s.r.o. - Příbram, náměstí Hynka Kličky, č. 219, Příbram, okres Příbram, 261 01 Příbram 1. Požadovaná povolání: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií). Informace: OlgaBogatyreva, +420 777 793 107, bogatyreva@emischool.com , olgab85@gmail.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram, poslední změna: 2016-09-28T00:45:18.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Manažer/ka nákupu
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Úřad práce: Úřad práce v Příbrami
Kraj: Středočeský
Okres: Příbram
Požadované povolání: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)
Mzdové rozpětí od: 20000
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Pozice: Manažer/ka nákupu Požadavky: Pozor!!! Práce v týmu E.Mi!!! E.Mi - ambiciózní tým profesionálů. Zpřístupňujeme radost z tvorby a vytváření krásy pro všechny! Přidejte se k těm, kteří jsou vždy v trendu! Tým E.Mi hledá manažera nákupu Prioritou ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: E.Mi - International s.r.o.
Ulice: náměstí Hynka Kličky
Obec: Příbram
: Příbram VI-Březové Hory
Kontaktní osoba: OlgaBogatyreva
Kontaktní telefon: +420 777 793 107
Kontaktní email: bogatyreva@emischool.com, olgab85@gmail.com
Kraj: Středočeský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.