Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Španělský galgo
Pohlaví: fena
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 6
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ano
  • Do bytu: Ano

Popis

Lavinia fenecka Spanelsky galgo 15.9.11 60 cm 21 kg Tato fenecka ma velice pohnuty osud. cely zivot slouzila lovci, jiste mu lovi i mela plno stenat. ale ted na stari ji dovedl do utulku na eutanazii spolu s dalsimi 5 pejsky, ale nemel na ni penize, u veterinare byl ale jeden hodny clovek a kdyz to slysel, tak hned vedel, ze fenecka i ostatni by meli velice skaredou a bolestivou smrt nekde povesenim na strome nebo potahanim za autem a kdovi co jeste....tak zaridil, aby lovec dovedl pejsky k Loli do utulku. Lavinia je velice aktivni milujici fenecka. Je moc rada s lidmi i pejksy.   Vice informaci o adopcich a pejscich na www.galgovnouzi.cz Informace take ve FB skupine s nazvem Galgo v nouzi.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:nonstop
Úterý:nonstop
Středa:nonstop
Čtvrtek:nonstop
Pátek:nonstop
Sobota:8-12
Neděle:8-12

Otevřít mapu v novém okně

Dovolujeme si Vám představit GACR – Greyhound Adoption Czech Republic, zapsaný spolek (dále jen Spolek), jehož hlavním cílem je záchrana životů vysloužilých dostihových chrtů z Irska a Velké Británie (popř. jiných zemí EU i mimo ní), galgům ze Španělska a podenkům z ostrova Lanzarote ve spolupráci s SARA Protectora de Animales Lanzarote, pomoc novým majitelům se socializací, výcvikem a výchovou jejich adoptovaných miláčků. Pro České pejsky z „množíren“a Slovenské pejsky z „karanténních stanic“ a pejsky přivezené ve chvíli, kdy ještě nemají domov trvalý, jsme vybudovali Dočasné domovy v Proboštově u Teplic. Pejskové zde nejsou v kotcích, ale jsou ubytování ve vytápěných pokojíčcích, socializují se a připravují na trvalý domov v nových rodinách.
Jak pomoci: Venčení, Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Manuální práce, Jiná
Adresa: Olšová 673 41712 Proboštov - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám