SOUSTRUŽNÍK, OBRÁBĚČ KOVŮ

Obsluha obráběcích strojů, práce s výkresovou dokumentací. 3 směnný provoz. Místo výkonu práce Klášterec nad Ohří (Verne zóna).

Nabízíme

  • A co Vám nabídneme?
  • Příjemné mzdové ohodnocení 16000 Kč.
  • Měsíční odměny až 1900 Kč.
  • Příplatky dle zákona.
  • Příspěvek na stravné.
  • Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zasílejte své životopisy na emailovou adresu tereza.tomiova@seznam.cz, volejte na číslo 226254959, nebo se zastavte u nás na pobočce Revoluční 43 Chomutov.

Požadujeme

  • Praxe v oboru (vyučení v oboru výhodou).
  • Znalost matematiky (desetinná čísla).
  • Ochota pracovat na směny.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Řemeslné práce
Profese: Soustružník
Pracovní poměr: Plný úvazek
Město: Klášterec nad Ohří
Kraj: Ústecký
Okres: Chomutov

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Tereza Tomiova
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.