Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené Osobní asistence. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 75 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-23. Volných pracovních míst: 1. Spolek Trend vozíčkářů Olomouc hledá nové pracovníky a pracovnice, do sociální služby osobní asistence, ke klientům s tělesným a kombinovaným postižením. Místo výkonu práce: Litovel, Olomouc a okolí. Požadavky: - vzdělání podle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách kurz pracovníka v sociálních službách - výhodou praxe v sociálních službách, dobrá orientace v Litovli, Olomouci a okolí - flexibilní časové možnosti, práce i o svátcích a víkendech, dle požadavků klientů - zodpovědné a spolehlivé jednání, dochvilnost, komunikativnost a aktivní užívání online nástrojů (kalendář, formuláře, email), Nabízíme: - finanční odměnu ve výši 75 Kč/hod., příplatek za víkendy a svátky, navýšení po třech měsících - smlouvu ve formě DPP a následně DPČ - pravidelné supervize a vzdělávání, volnočasové akce Trendu, přednášky, intervize a porady Pracovní náplň: - úkony osobní asistence - doprovody, dopomoc s úklidem domácnosti, doprovody, příprava a podání jídla, přesuny z invalidního vozíku, osobní hygiena, společnost - spolupráce s koordinátorem osobní asistence při plnění povinností, účast na poradách, školeních a supervizích - výkon služby osobní asistence podle pravidel, postupů a pokynů daných metodikou V případě zájmu o pracovní místo zašlete strukturovaný životopis a stručný motivační dopis společně se souhlasem s uchováním Vámi poskytnutých údajů po dobu 1 roku na níže uvedené kontaktní údaje. Do předmětu e-mailu nebo na obálku napište OSOBNÍ ASISTENT - výběrové řízení. Kontakt: Spolek Trend vozíčkářů Olomouc, Bc. Marcel Skýba, DiS.; Lužická 7, 779 00 Olomouc, tel.: 585 754 924, 777 974 455; email: skyba@trendvozickaru.cz ... Pracoviště: Spolek Trend vozíčkářů Olomouc, Lužická, č. 101, Olomouc, okres Olomouc, 779 00 Olomouc 9. Informace: MarcelSkýba, +420 585 754 924,777 974 455, skyba@trendvozickaru.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc, poslední změna: 2017-01-12T01:58:02.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Osobní asistence
Směnnost: Neurčeno
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce v Olomouci
Kraj: Olomoucký
Okres: Olomouc
Mzdové rozpětí od: 75
Pracovní poměr od: 23.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Spolek Trend vozíčkářů Olomouc hledá nové pracovníky a pracovnice, do sociální služby osobní asistence, ke klientům s tělesným a kombinovaným postižením. Místo výkonu práce: Litovel, Olomouc a okolí. Požadavky: - vzdělání podle zákona č. 108/2006 ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Spolek Trend vozíčkářů Olomouc
Ulice: Lužická
Obec: Olomouc
: Povel
Kontaktní osoba: MarcelSkýba
Kontaktní telefon: +420 585 754 924,777 974 455
Kontaktní email: skyba@trendvozickaru.cz
Kraj: Olomoucký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.