Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) Sociální pracovník v oblasti péče o děti a mládež.. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 Kč, max. 20000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01 do 2019-12-31. Volných pracovních míst: 1. Zástup za mat. dovolenou. Pracoviště částečně na Masaryk. nám. 1079, Val. Klobouky. Možnost zkr. úvazku s předpokladem prodloužení. Náplň práce: práce s CS (děti, mládež, mladí dospělí 11-26 let, ohrožení nebo zasažení soc. vylouč.), soc.-pedag. práce, vých., vzděl. a aktiviz. činnosti, pomoc při uplatň. práv, oprávn. zájm, při obstarávání os. zál., zprostř. kontaktu se spol. prostředím, soc.-terapeut. čin., posk. poradenství, inf. servisu, kont. práce s uživateli služby, spolupr. s návaznými služb. a orgány veř. správy, vedení administrativy, přípr. a org. volnočas. a vých.-vzděl. aktivit, přípr. podkladů pro zprac. metodiky, prohlub. kvalifikace. Požadavky: tr. bezúhonnost, kvalif. předp. dle z. 108/2006 Sb., pokr. práce s MS Office a internetem, pozit. vztah k dětem a mládeži, empatie, komun. dovednosti, práce v týmu/samost., org. schopn., zájem o zvyš. kvalifikace, ŘP sk. B výh., praxe a zkuš. v soc. oblasti výhodou. Prac. doba primárně v odp. hod. Podmínkou je přihlášení se do VŘ mailem do 20. 11. 2016. Termín VŘ: 28. 11. 2016, 9:00 hod., Horní nám. 96, Slavičín. Benefity: 5 týdnů dovolené, výkonová složka mzdy.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Vzdělávací, sociální a kulturní středisko při Nadaci Jana Pivečky, o. p. s. - sídlo - Horní nám., Horní náměstí, č. 111, Slavičín, okres Zlín, 763 21 Slavičín. Informace: KristýnaDvořáková, dvorakova.njp@gmail.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín, poslední změna: 2016-11-23T00:45:57.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Sociální pracovník v oblasti péče o děti a mládež.
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce ve Zlíně
Kraj: Zlínský
Okres: Zlín
Mzdové rozpětí od: 14000
Mzdové rozpětí do: 20000
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Pracovní poměr do: 31.12.2019
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Zástup za mat. dovolenou. Pracoviště částečně na Masaryk. nám. 1079, Val. Klobouky. Možnost zkr. úvazku s předpokladem prodloužení. Náplň práce: práce s CS (děti, mládež, mladí dospělí 11-26 let, ohrožení nebo zasažení soc. vylouč.), soc.-pedag. práce,...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Vzdělávací, sociální a kulturní středisko při Nadaci Jana Pivečky, o. p. s.
Ulice: Horní náměstí
Obec: Slavičín
: Slavičín
Kontaktní osoba: KristýnaDvořáková
Kontaktní email: dvorakova.njp@gmail.com
Kraj: Zlínský

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.