Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně

Sociální pracovníci v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 16000 Kč, max. 18000 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01 do 2017-12-31. Volných pracovních míst: 1. TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE - PP na dobu určitou 1 rok, nástup od 1. 1. 2017, plný nebo zkrácený úvazek, místo výkonu práce Královéhradecký kraj (okres dle domluvy) - Náplň práce: Obsahem činnosti terénního pracovníka je výkon terénní sociální práce a poskytování sociálních služeb osobám, které vedou rizikový způsob života nebo jsou tímto způsobem života ohroženy. Cílovou skupinou jsou osoby žijící v sociálně vyloučených komunitách. Cílem služby je tyto osoby vyhledávat a minimalizovat rizika jejich způsobu života. Především se jedná o tyto činnosti: a) základní sociální poradenství, b) zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, c) pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí. Služby jsou poskytovány podle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. - Požadujeme: vzdělání dle Zákona č. 108/2006Sb., praxi ve službách sociální prevence min v rozsahu 1 roku, trestní bezúhonnost, orientaci v oblasti sociálního vyloučení, ochotu se dále vzdělávat, ochotu cestovat v Královéhradeckém kraji, schopnost práce s lidmi v krizi a jiných náročných životních situacích, schopnost týmové spolupráce. - Strukturované životopisy zasílejte do 16. 12. 2016 v elektronické podobě na emailovou adresu novakova.aufori@gmail.com . K osobnímu pohovoru budou pozváni pouze uchazeči, kteří budou splňovat výše uvedené požadavky... Pracoviště: Aufori, o. p. s., Akademika Heyrovského, č. 1178, Hradec Králové, okres Hradec Králové, 500 03 Hradec Králové 3. Informace: NikolaNováková, novakova.aufori@gmail.com . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové, poslední změna: 2016-12-06T01:47:57.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce v Hradci Králové
Kraj: Královehradecký
Okres: Hradec Králové
Mzdové rozpětí od: 16000
Mzdové rozpětí do: 18000
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Pracovní poměr do: 31.12.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: TERÉNNÍ SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/-CE - PP na dobu určitou 1 rok, nástup od 1. 1. 2017, plný nebo zkrácený úvazek, místo výkonu práce Královéhradecký kraj (okres dle domluvy) - Náplň práce: Obsahem činnosti terénního pracovníka je výkon terénní sociální práce...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Aufori, o. p. s.
Ulice: Akademika Heyrovského
Obec: Hradec Králové
: Hradec Králové
Kontaktní osoba: NikolaNováková
Kontaktní email: novakova.aufori@gmail.com
Kraj: Královehradecký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.