Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně

Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSV. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 65 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01 do 2017-11-30. Volných pracovních míst: 1. Stručná charakteristika náplně práce: sociální práce v sociálně aktivizační službě pro seniory a osoby se zdravotním postižením, s cílovou skupinou děti s mentálním a kombinovaným postižením ve věku 1 - 15 let, administrativa související s poskytovanou ambulantní službou Požadujeme: vzdělání a odbornou způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách - ukončený kurz pracovníka v sociálních službách podmínkou, trestní bezúhonnost - nutno doložit čestným prohlášením při výběrovém řízení a výpisem z rejstříku trestů při nástupu, znalost technik alternativní a augmentativní komunikace výhodou, umění přijímat a poskytovat zpětnou vazbu, schopnost sebereflexe a práce na sobě, časovou flexibilitu, kreativitu, trpělivost, chuť se vzdělávat, zkušenost v oboru či praxe v práci s dětmi se zdravotním postižením výhodou Nabízíme: práci v mladém profesionálním kolektivu, zaškolení, zajímavou a kreativní práci, příjemné pracovní prostředí a kulturu organizace, prostor pro vlastní tvořivost a seberealizaci, - profesní podporu (supervize, metodické vedení), další vzdělávání v oboru, benefity plynoucí z činnosti spolku UCHO, z.s. Obsah přihlášky: strukturovaný životopis s uvedením profesních předpokladů, včetně kontaktních údajů a údajů o odborných znalostech a dovednostech, motivační dopis "Co očekávám od dané pozice a co mohu nabídnout", čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti Kontakt: Lenka Ticháčková, email: uchozs@seznam.cz , tel.: 723 463 479 Adresa: UCHO, z.s., Tlumačov 35, 344 01 Domažlice Zájemkyně/zájemci mohou zasílat přihlášky do výběrového řízení e-mailem nebo písemně nejpozději do 21. 11. 2016. Vybraní adepti budou pozváni k osobnímu pohovoru. Další informace o naší organizaci a poskytované službě naleznete na www.uchozs.cz ... Pracoviště: UCHO, z.s. - Centrum Ouško, Masarykova, č. 11, Kdyně, okres Domažlice, 345 06 Kdyně. Informace: LenkaTicháčková, +420 723 463 479, uchozs@seznam.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Domažlice, poslední změna: 2016-11-01T00:45:40.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSV
Úřad práce: Úřad práce v Domažlicích
Kraj: Plzeňský
Okres: Domažlice
Mzdové rozpětí od: 65
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Pracovní poměr do: 30.11.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Stručná charakteristika náplně práce: sociální práce v sociálně aktivizační službě pro seniory a osoby se zdravotním postižením, s cílovou skupinou děti s mentálním a kombinovaným postižením ve věku 1 - 15 let, administrativa související s poskytovanou...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: UCHO, z.s.
Ulice: Masarykova
Obec: Kdyně
: Kdyně
Kontaktní osoba: LenkaTicháčková
Kontaktní telefon: +420 723 463 479
Kontaktní email: uchozs@seznam.cz
Kraj: Plzeňský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.