Služby, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení VEDOUCÍ STRAVOVACÍHO PROVOZU. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13290 Kč, max. 18560 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. SŠ s maturitou, odborná praxe min. 3 roky, velmi dobrá znalost technologických postupů výroby jídel, důkladná znalost hygienických předpisů, zdravotní způsobilost, občanská a trestní bezúhonnost, uživatelská znalost PC, dobré komunikační a organizační schopnosti, zkušenost s vedením kolektivu, znalost dietního stravování. Mzda 13 290 - 18 560 Kč, příplatek za vedení, možnost osobního ohodnocení, 1-směnný provoz, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení, pracoviště Dolní Životice, nástup dle dohody. KO: Mgr. Marie Černocká, tel. č. 605 222 586. Přihláška musí obsahovat: přesné označení výběrového řízení, jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu pokud není shodná, státní příslušnost, telefonické a e-mailové spojení, souhlas s poskytnutím osobních údajů, datum a podpis. K přihlášce uchazeč/ka připojí: profesní životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, kopii výpisu z rejstříku trestu (lze nahradit čestným prohlášením a doložit až dodatečně), kopii zdravotního průkazu. Písemnou přihlášku s výše uvedenými materiály zašlete poštou nebo odevzdejte osobně na adrese: Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace, Zámecká 1, 747 56. Na obálku uveďte "Neotvírat, výběrové řízení č. 16/2016".Termín ukončení příjmu přihlášek: 24.10. 2016. Osobní pohovory proběhnou 26.10.2016. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu bez udání důvodu.. Vhodné pro osoby se zdravotním postižením, osoby vyžadující bezbariérový přístup. Pracoviště: Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace, Zámecká, č. 1, Dolní Životice, okres Opava, 747 56 Dolní Životice. Požadované dovednosti: . Informace: MarieČernocká, +420 605 222 586. Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava, poslední změna: 2016-10-01T00:55:40.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Služby
Požadovaná profese: Provozní pracovník
Upřesnění pozice: VEDOUCÍ STRAVOVACÍHO PROVOZU
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v Opavě
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Opava
Mzdové rozpětí od: 13290
Mzdové rozpětí do: 18560
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: SŠ s maturitou, odborná praxe min. 3 roky,velmi dobrá znalost technologických postupů výroby jídel, důkladná znalost hygienických předpisů, zdravotní způsobilost, občanská a trestní bezúhonnost, uživatelská znalost PC, dobré komunikační a organizační s...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Zámek Dolní Životice, příspěvková organizace
Ulice: Zámecká
Obec: Dolní Životice
: Dolní Životice
Kontaktní osoba: MarieČernocká
Kontaktní telefon: +420 605 222 586
Kraj: Moravskoslezský
Telefon: 605 222 586
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.