Služby, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov

Doručovatelé listovních poštovních zásilek DORUČOVATEL/KA LISTOVNÍ PĚŠÍ - PROSTĚJOV. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 Kč, max. 16500 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01 do 2017-10-31. Volných pracovních míst: 1. Nástup dle dohody. Kontakt telefonicky paní Waischornová tel.: 730 188 644, email waischornova.klara@cpost.cz . Jak bude vypadat Váš pracovní den: připravíte si obálky a balíčky tak, aby se vám dobře roznášely, nezapomenete přibalit letáky a peníze na složenky a důchody, dojdete si k zákazníkům pro úsměv za včasné dodání, po návratu zkontrolujete, co zbylo v tašce a peněžence a bezpečně to uložíte na poště. Hodíte se k nám, protože: jste aktivní a baví vás procházky na čerstvém vzduchu, dokážete si svou práci zorganizovat, rád/a se setkáváte s lidmi a nerozhází vás, pokud soused vstane levou nohou, nevadí vám zazvonit ještě jednou, když vás klient neslyšel, přejete si doručit vše, co jste si zabalil/a, v šuplíku máte schovaný minimálně výuční list, umíte běžně užívat počítač. Proč pracovat právě u nás? Nebudete na to sami - vše potřebné vás naučíme. Vaše kancelář bude na čerstvém vzduchu a pravidelným pohybem se udržíte v kondici. Svou práci si můžete rozvrhnout do značné míry sám/a. Díky 37,5 hodinové pracovní době vám odpoledne zbyde čas pro vás a vaši rodinu. Volno si užijete i o 5týdenní dovolené. Máme pro vás širokou škálu benefitů, stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvek na dovolenou nebo dětský tábor, rekreaci ve vlastních zařízeních a další.. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: ČESKÁ POŠTA- PV, Janáčkova, č. 3160, Prostějov, okres Prostějov, 796 01 Prostějov 1. Informace: KláraWaischornová, +420 730 188 644, smekal.roman@cpost.cz ; waischornova.klara@cpost.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Prostějov, poslední změna: 2016-10-13T01:25:29.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Služby
Požadovaná profese: Poštovní doručovatel
Upřesnění pozice: DORUČOVATEL/KA LISTOVNÍ PĚŠÍ - PROSTĚJOV
Směnnost: Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úřad práce: Úřad práce v Prostějově
Kraj: Olomoucký
Okres: Prostějov
Mzdové rozpětí od: 15000
Mzdové rozpětí do: 16500
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Pracovní poměr do: 31.10.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Nástup dle dohody. Kontakt telefonicky paní Waischornová tel.: 730 188 644, email waischornova.klara@cpost.cz. Jak bude vypadat Váš pracovní den: připravíte si obálky a balíčky tak, aby se vám dobře roznášely, nezapomenete přibalit letáky a peníze na s...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Česká pošta, s.p.
Ulice: Janáčkova
Obec: Prostějov
: Prostějov
Kontaktní osoba: KláraWaischornová
Kontaktní telefon: +420 730 188 644
Kontaktní email: smekal.roman@cpost.cz; waischornova.klara@cpost.cz
Kraj: Olomoucký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.