Datum:
23.8.2016
WebID:
WX88GF

Sluníčko Kevin hledá svůj pelíšek

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Kříženec
Průkaz původu: Ne
Pohlaví: pes
Štěně: Ne
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 3
Kraj: Jihomoravský
Okres: Brno - město

Popis

Kříženec Kevin je cca 3letý pejsek . Barvu má opravdu úplně zlatou :). Je to krásný psík , který se rád nechá drbat. Je to klidný psík, doma se chová vzorně a klidně leží na pelíšku. Venku si to užívá a nufá všude kolem sebe. Fenky miluje a se psíky vychází dobře. Velikostně je to střední pejsek pod kolena. Kevin žil celý život v nevyhovujících podmínkách uvázaný na řetězu . Lasky se mu taky moc nedostala ba naopak , ale přes to všechno je Kevin perfektní psík. Kevin je očkovaný a čipovaný

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám