Šikovní operátoři do příjemného prostředí ve Slatině

Práce není náročná a nejedná se o pásovou výrobu, pracuje se samostatně v menších skupinkách 2-3 lidí. Jedná se o různorodou manuální práci ve výrobě (kompletace a balení výrobků, následné pájení).

Nabízíme

  • Za Vaši odvedenou práci Vás odměníme příjemnou mzdou, která činí 16.600 Kč a po zaučení až 18.600 Kč. Navíc u nás získáte mnoho bonusů (nadstandardní příplatky za směnnost, měsíční výkonnostní bonusy, příspěvky na stravování, týden dovolené navíc, příspěvky na OOPP, vstupní lékařskou prohlídku zdarma...). A to co Vám dále můžeme nabídnout je moderní prostředí a zázemí stabilní firmy.
  • Zašlete nám svůj životopis e-mailem na:stepanka.dvorakova@manpower.cz či odpovědním formulářem. Můžete se s námi spojit telefonicky: 530 506 987 nebo se za námi rovnou zastavit na pobočce: Orlí 3, Brno.
  • Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Požadujeme

  • Pozice je vhodná jak pro muže, tak ženy. Pokud umíte pájet je to výhoda, ale i nezkušené operátory rádi pečlivě zaškolíme. Pro začátek nám tedy stačí Vaše pracovní nasazení a docházka na 3-směnný provoz.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Dělnické profese
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Jihomoravský

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Štěpánka Dvořáková
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.