Servisní technik zdvihacích zařízení

Budete servisovat moderní zdvihací zařízení – ze stránky elektriky i mechaniky. Budete odpovědni za oblast Českého Těšína. Výhodou je možnost držení pohotovostí – 1000 Kč/den.

Nabízíme

  • Na oplátku obdržíte moderní systém benefitů.

Požadujeme

  • Ideální je vyučení v oboru elektro nebo jako mechanik zdvihacích zařízení.
  • Důležité je mít Vyhlášku 50/78 Sb. min. §6 a zkušenosti se servisem elektrických a mechanických zařízení – ideálně zkušenosti s pojízdnými věcmi (jeřáby apod.).
  • Jelikož dostanete k práci také automobil, je nezbytností mít ŘP sk.B.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Výroba
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Moravskoslezský
Město: Český Těšín

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Klára Novobilská
Telefon: 702 159 024
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.