Datum:
5.10.2016
WebID:
WJJ2ZV

Rotvajler - daruji roční štěně

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Rotvajler
Pohlaví: pes
Město: Hranice
Kraj: Olomoucký
Okres: Přerov

Popis

Rotvajler - darujeme čistokrevné roční štěně Rottvailera. Pejsek vyrustá ve společnosti druhého psa. Je zvyklý na jiné zvířata a miluje děti. Pejsek vyrůstá v bytě. Je zvyklý na klec. Důvodem darování je stěhování do menšího bytu. Pejsek bude ze začátku vyžadovat 100% pozornost... Výhodou je společnost dětí nebo jiných zvířátek..

Tenhle hafan bude asi v pořádku, ale…

Přemýšlíte o psovi bez průkazu původu? Dejte si pro jistotu pozor na tzv. psí překupníky.

Díky našim článkům zjistíte, jak poznat jejich inzerát, případně jak je odhalit při samotném předávání štěňat. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho jak kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu, tak expertům z bezplatné právní poradny Animal Eye e-mailem na info@animaleye.cz.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám