Datum:
7.2.2017
WebID:
WR83UT

Rhodéský ridgeback

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Rhodéský ridgeback
Pohlaví: pes
Výška: Velký (61 cm a více)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Hledáme domov pro 7mi letého psa RR. . Měl obrovskou smůlu na páníčky a jeho život měl být ukončen tím nekrutějším zpusobem. Nebudu vypisovat příběh, ale věřte mi, měl to hodně těžké. Proto si zaslouží dožít obklopen tou největší láskou. Je velmi vystresovaný a proto bych se nerada unáhlila a napsala o něm něco co tak nakonec nebude. K lidem je velmi přátelský, hrozně chce někoho mít, k někomu si položit hlavičku a v klidu si to užívat. K dětem je hodný, v podstatě si jich ani nevšímá. Se psy nevíme, ale spíš to vypadá, že se jich bojí, určitě by se hodil s fenkou. Kočku snesl. Umí základní povely, za piškot udělá všechno. Je hubený, má zánět v uších , to se potřebuje vyléčit, což je dost těžké, asi ho to hrozně bolí a nedá si na uši sáhnout, ale v dočasné péči se už na tom pracuje. Konce uší má také špatné, také je nutné doléčit . Jinak vypadá čilý a zdravý. V bytě je čistotný, nic neničí, po dobu co je paní dočaskářka v práci je sám a nejspíš tu dobu prospí. Domov hledáme v domku se zahradou s ubytováním uvnitř, možné i v bytě, je čistotný, jen asi bude na zvuhy z okolí chvíli štěkat než si zvykne.Rocky je v Rakovníku. Volejte 602 152 280

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Otevřít mapu v novém okně

Adopce plemene Rhodéského ridgebacka
Jak pomoci: Inzerce psů, Převozy psů, materiálu, Domácí depozita
Adresa: Plzeňská 150 33011 Třemošná - zobrazit na mapě

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám