Řemeslné práce, ÚP ČR - kontaktní pracoviště

Instalatéři vodovodů Pracovník na úseku Vodního hospodářství. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9380 Kč, max. 14140 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Středisko bytového a místního hospodářství města Velkého Šenova Velký Šenov č.p. 46, 407 78 Velký Šenov Podmínky výběrového řízení: " Min. střední vzdělání s vyučním listem " Praxe v oboru min.5 let " Řidičský průkaz skupiny (B, C, T) Předpoklady uchazeče: " Manuální zručnost a vysoká zdatnost " Spolehlivost, samostatnost, pečlivost " Velká míra odpovědnosti Náplň práce " Instalatérské a topenářské práce " Opravy - technická zařízení související s vytápěním, zásobováním vodou, odstraňování závad a havárií na vodovodním a kanalizačním řádu dle potřeb " Práce na místním hodpodářství - zimní údržba, oprava cest, kácení, atd… Nabízíme: " Stabilní zaměstnání, finanční jistotu " Dovolená v délce 5 týdnů, příspěvek na stravování a penz. připojištění " Zařazení do 5 platové třídy dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění, dle započitatelné praxe Předpokládaný nástup na pozici od 01.12.2016 (případně dle dohody) Nutné přílohy: - Doklady o dosaženém vzdělání v ověřené fotokopii - Výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců) - Životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech - Lékařské potvrzení o způsobilosti k vykonávání funkce - Kontaktní údaje Přihlášku s výše uvedenými náležitostmi lze doručit v zalepené obálce na Středisko BaMH, Šluknovská 46, 40778 Velký Šenov, nejpozději do 28.10.2016 do 14 hodin. Na obálce bude vyznačeno "NEOTVÍRAT - Výběrové řízení na pozici pracovník na úseku VH". Střed.BaMH VŠ si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení bez výběru... Pracoviště: Středisko bytového a místního hospodářství města Velkého Šenova, Velký Šenov, okres Děčín, 407 78 Velký Šenov. Nabízené výhody: příspěvek na penzijní připojištění, , . Informace: RadekKubera, +420 412 391 101, info@bamhvs.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rumburk, poslední změna: 2016-10-12T02:45:22.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Řemeslné práce
Požadovaná profese: Čerpadlář
Upřesnění pozice: Pracovník na úseku Vodního hospodářství
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Úřad práce: Úřad práce v Děčíně
Kraj: Ústecký
Okres: Děčín
Mzdové rozpětí od: 9380
Mzdové rozpětí do: 14140
Nabízené výhody: Jiné výhody, Podnikové stravování, Zvláštní prémie
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Středisko bytového a místního hospodářství města Velkého Šenova Velký Šenov č.p. 46, 407 78 Velký Šenov Podmínky výběrového řízení: " Min. střední vzdělání s vyučním listem " Praxe v oboru min.5 let " Řidičský průkaz skupiny (B,...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Středisko bytového a místního hospodářství města Velkého Šenova
Obec: Velký Šenov
: Velký Šenov
Kontaktní osoba: RadekKubera
Kontaktní telefon: +420 412 391 101
Kontaktní email: info@bamhvs.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.