Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR

Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR Strážný oddělení vězeňské stráže. Požadovaná úroveň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21760 Kč, max. 30210 Kč. Pracovní poměr od 2016-12-01 do 2019-11-30. Volných pracovních míst: 2. Státní občan České republiky, minimálně úplné středoškolské vzdělání s maturitou, starší 18 ti let, výborný zdravotní stav, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby. Samostatnost, rozhodnost, způsobilost k právním úkonům, občanská a trestní bezúhonnost. Tarifní třída 3 dle Nařízení vlády č. 286/2015 Sb., kterým se stanoví stupnice základních tarifů pro příslušníky bezpečnostních sborů pro rok 2016, v platném znění + zvláštní příplatek. Písemnou žádost o přijetí do služebního poměru a strukturovaný životopis zasílejte pouze na emailovou adresu: zajem@vez.olc.justice.cz ... Pracoviště: , Olomouc, okres Olomouc, . Nabízené výhody: . Informace: . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4, poslední změna: 2016-11-24T09:23:45.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Strážný oddělení vězeňské stráže
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Úřad práce: Úřad práce hl.m. Prahy
Mzdové rozpětí od: 21760
Mzdové rozpětí do: 30210
Nabízené výhody: Podnikové stravování
Pracovní poměr od: 1.12.2016
Pracovní poměr do: 30.11.2019
Celkem volných míst: 2
Poznámka k volnému místu: Státní občan České republiky, minimálně úplné středoškolské vzdělání s maturitou, starší 18 ti let, výborný zdravotní stav, osobnostně a fyzicky způsobilý k výkonu služby. Samostatnost, rozhodnost, způsobilost k právním úkonům, občanská a trestní bezú...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Obec: Olomouc
Kraj: Olomoucký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.