Datum:
7.2.2017
WebID:
WN6JSV

Pyrenejský ovčák

Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Pyrenejský horský pes
Pohlaví: pes
Výška: Střední (31-60 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 2
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ano
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ano
  • Pro aktivní majitele: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Jonáš je krásně originální pes, takový veselý a energický samorost s lehce bázlivou dušičkou. Již našel ztracené sebevědomí a začal si užívat život. Hodí se na zahradu, kde se nebude muset složitě vypořádávat s novými situacemi. Na vodítku již chodí rád a zvládá procházky s cizími lidmi. Dělá krásné pokroky každý den, ale cvičilo by se mu lépe, kdyby byl doma a měl nového pána jen pro sebe. Majitel by měl mít zkušenosti se psy a s jejich výcvikem. Jonáš je chápavý a naučí se vše, co bude třeba, ale klíčová je trpělivost, laskavost a důslednost. Za dobroty je o něco šikovnější ;-) Takže cesta k jeho lásce a důvěře vede přes žaludek. Převýchovy Jonáše se ujala Kateřina Zíková - Psí hotel a nápravné Centrum AGÁTA. Dělají skvělé pokroky každý den. Kateřina může Jonáškovi pomáhat i v novém domově. www.psihotelagata.cz Asi by se asi dalo říct, že je Jonášek kříženec psa a koštěte :-). Ale pokud budeme hledat podobu, mohl by mít v předcích nejspíš pyrenejského ovčáka. Ale je to prostě jednoznačný originál. Kastrovaný, očkovaný, ošetřený proti vnějším a vnitřním parazitům. Byl nalezen v Čekanicích společně se psem, který u nás dostal jméno Matěj. Ukázalo se, že kluci na sebe nejsou příliš fixování. Každý již bydlí ve svém kotci, proto mohou do adopce zvlášť (ale i spolu), stále chodí na společné procházky a Jonáš dodává odvahu Matějovi.

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:13:00 - 16:45
Úterý:13:00 - 16:45
Středa:13:00 - 16:45
Čtvrtek:13:00 - 16:45
Pátek:13:00 - 16:45
Sobota:11:00 - 14:45
Neděle:11:00 - 14:45

Otevřít mapu v novém okně

Cílem útulku je ideálně najít původního majitele psa. A pro ty, které si nikdo nevyzvedne, vytvořit optimální podmínky, zajistit jim veterinární péči a dočasný domov. A v neposlední řadě nacházet nové domovy opuštěným psům. Máte-li zájem o některého z našich pejsků, je třeba si s sebou vzít platný občanský průkaz nebo pas, vodítko a obojek. Poplatek za osvojení psa je 300 Kč, pes je odčervený a očkovaný. V útulku není přístup k internetu, proto jsou oficiální webové stránky i facebooku aktualizované se zpožděním. Proto volejte do útulku, pokud potřebujete aktuální informace. Útulek funguje i jako psí hotel.
Jak pomoci: Venčení, Stříhání psů, Inzerce psů, Grafika, web, PR
Adresa: Vápenná strouha 39002 Tábor - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám