Typ inzerátu: Nabídka
Rasa: Pudl střední
Pohlaví: pes
Výška: Malý (do 30 cm)
Pejsek z útulku: Ano
Stáří: 8
Tetovaný: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem: Ne
  • K jiným psům: Ano
  • Na zahradu: Ne
  • Pro aktivní majitele: Ne
  • Kočičí kamarád: Ano
  • Pro začátečníky: Ne
  • Do bytu: Ano

Popis

Vojta je asi 8letý trpasličí černý pudlík nalezený v Lanškrouně. V útulku plakal, a tak přešel do péče sdružení Dejte nám šanci o.s. v Brně. Je umístěný v rodině s dalšími pudlími kamarády. Je snášenlivý a nenáročný, nepere se, neštěká, nekouše, strašně moc hledá toho svého člověka na kterého by se nafixoval. Má jeden handicap – má diagnostikovanou oční poruchu PRA (MVDr. Beránek, Pardubice), takže v současné době vidí hůř a v horizontu měsíců mu hrozí úplná slepota. S touto genetickou nemocí se nedá prakticky nic dělat.Vojtíšek potřebuje proto najít rychle nový domov, aby si tam ještě stačil všechno „obhlédnout“ a zabydlet se. V případě Vašeho zájmu volejte na tel. číslo 724 250199

Připravte pejskovi jeho nové bydlení

Přemýšlíte o pořízení nového čtyřnohého člena domácnosti? Podívejte se, co všechno byste měli schovat, než si ho přinesete domů. Přejeme vám bezproblémové pořízení nového čtyřnohého mazlíčka!

Pokud byste narazili na podezřelý inzerát, neváhejte a nahlaste nám ho kliknutím na tlačítko „Stížnost“ přímo tady u inzerátu. Děkujeme!

Pondělí:14-16
Úterý:14-16
Středa:14-16
Čtvrtek:14-16
Pátek:14-16
Sobota:8-10 14-16
Neděle:8-10 14-16

Otevřít mapu v novém okně

Náš soukromý útulek poskytuje důstojné zázemí psům nechtěným, zatoulaným či týraným. U nás nacházejí nejen střechu nad hlavou – kotce, prostorné výběhy,ale i zahradu na hry a honění s psími kamarády, pravidelnou stravu dvakrát denně a především BEZPEČÍ. Někteří z nich se u nás znovu učí získávat ztracenou důvěru v lidi, přestávají se bát lidské ruky či na ni útočit. Zvykají si na kontakt s lidmi, česání, chůzi na vodítku, mazlení…Pro některé bylo při příchodu k nám problémem i „obyčejné“ přijímání potravy a vody. Dobu čekání na nový domov či hodnějšího pána se jim snažíme zkrátit dlouhými vycházkami, nácvikem základních dovedností a poslušnosti. Rádi mezi sebou uvítáme lidičky, kterým nebude vadit vzít, za každého počasí, námi vybrané psa na pěší výlet. Pokud Vám doma přebývají ruce volné pro hlazení jednoho psího nešťastníka, máte vhodné podmínky pro jeho život u Vás, počítáte s tím, že po Vašem boku může strávit i 10 –15 let a hlavně máte dost lásky, energie a mnohdy i trpělivosti,třeba si toho pravého psího kamaráda najdete právě u nás. CANISCENTRUM je ojedinělý projekt s jediným cílem – POMOCI psům..Pomůžete i Vy?
Jak pomoci: Venčení, Stříhání psů, Inzerce psů, Domácí depozita, Převozy psů, materiálu, Manuální práce
Adresa: Dvorská 168 56301 Lanškroun - zobrazit na mapě
Facebook: Náš Facebook

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám