Datum:
17.10.2016
WebID:
WDK6G8

Prodej, stavební pozemek, 1.953 m2, Ostrava - Poruba

Typ inzerátu: Nabídka
Transakce: prodej
Určen pro: stavebni parcela
Rozloha: 1953 m2
Voda: Ano
Elektřina: Ano
Plyn: Ano
Kanalizace: Ano
Výhradní nabídka: Ano
Cena: 2 441 250
Další info k ceně: cena již zahrnuje provizi RK, kompletní právní servis s úschovou peněžních prostředků, nezahrnuje daň z nabytí nemovité věci
Město: Ostrava
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Ostrava - město

Otevřít mapu v novém okně

Popis

Nabízíme exkluzivně k prodeji stavební parcelu o velikosti 1.953 m2 (37x47 m2) v Ostravě - Porubě na ulici Průběžná. Dle územního plánu Města Ostravy a stavebního řádu jsou přípustné tyto využití pozemku: rodinné domy, bytové domy do 3 nadzemních podlaží a podkroví, penziony, garáže, parkoviště, zahrady, sady, základní občanské vybavení jako místní správa, školky, základní školy, služby, obchodní, stravovací, společenská, kulturní, zdravotnická, a sociální zařízení(domovy důchodců, charitativní zařízení), sportovní zařízení, rekreační objekty, sakrální stavby a stavby určené náboženským účelům, sběrný dvůr, výrobny a služby, zahrádkové osady, stavby a zařízení pro reklamu , informaci a propagaci. Voda, kanalizace, elektřina a plyn jsou na hranici pozemku. Příjezdová komunikace je obecní. Vynikající dostupnost veškerých služeb a MHD. Jedná se o nadstandardně atraktivní lokalitu. Zdarma Vám zajistíme konzultaci a následné vyřízení samotného financování. Více informací žádejte u makléře. ID nabídky: 548517.

Kontaktní informace

Makléř

Jméno: Lukáš Svoboda
Telefon: 800 100 446

Firma

Název: M&M Reality Holding a.s.
Telefon: 800 100 446

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.