Datum:
20.10.2016
WebID:
WFZCWZ

Prodej jednotek 2+kk/T/P a 1+kk/B, Praha Hostivař

Otevřít mapu v novém okně

Popis

Prodej jednotek 2+ kk/T/P a 1+ kk/B, Praha Hostivař.Společnost PSN nabízí v projektu Club Ocean k prodeji jednotku 2+ kk s terasou 149,6 m2 vč. parkovacího stání 17,5 m2 a prodej již pronajaté jednotky 1+ kk s balkonem 2,3 m2. K oběma jednotkám náleží sklepní kóje 2,8 m2 a 1,7 m2. Celková výměra jednotek je 222,6 m2 a 25,6 m2. Jednotky jsou orientované na západ, jih, sever i východ. Na koupi jednotek je možné využít připravený úvěr od Hypoteční banky. Club Ocean je zasazen do krásné a dobře vybavené lokality Hostivaře v Praze. Skeletový dům s výtahem nabízí pro rezidenty nadstandardní služby jako je recepce, fitness, společná střešní terasa a další. V okolí projektu najdete mateřské, základní i střední školy, supermarkety, poštu, lékárnu a OC Hostivař. Pro cestující MHD je lokalita velmi snadno dostupná jak tramvají, tak i autobusem. Club Ocean je velmi vhodný pro mladé lidi, nicméně bychom rádi oslovili také investory. PSN se specializuje na nemovitosti již 25 let a je odborníkem na rozsáhlé rekonstrukce původní zástavby z minulého století. Naším cílem je především zachování původních hodnot při zakomponování moderních prvků a dispozičních úprav tak, aby bydlení odpovídalo moderním požadavkům. Jako přímí majitelé garantujeme našim klientům velmi výhodné podmínky při prodeji i pronájmu, detailní informace o každé nemovitosti a kompletní servis. Průkaz energetické náročnosti je k dispozici v kanceláři. Poznámka k ceně: Cena je konečná, neplatíte provizi.. ID nabídky: PAC701/PAC612a.

Kontaktní informace

Makléř

Jméno: oddělení prodeje
Telefon: 725 753 753

Firma

Název: Pražská správa nemovitostí, s.r.o.
Telefon: 841 600 700
Další tel. čísla: 725 753 753

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám