Datum:
2.2.2017
WebID:
WCHBBJ

Prodej bytové jednotky 2+kk s označením 2A/B,

Typ inzerátu: Nabídka
Typ bytu: Střední byt (do 100m)
Dispozice: 2+kk
Plocha: 55 m2
Vlastnictví: osobní
Podlaží: 1
Počet podlaží domu: 5
Rok výstavby: 2017
Balkon: balkon
Zařizený: zařízeno
Konstrukce domu: skeletový
Vybavení: elektřina, plyn, voda
Výtah: Ano
Výhradní nabídka: Ne
Cena: 1 317 890
Energetická náročnost: B - Úsporná
Město: Ostrov
Ulice: Severní
Kraj: Karlovarský
Okres: Karlovy Vary

Otevřít mapu v novém okně

Popis

Prodej bytové jednotky 2+ kk s označením 2A/B, celková plocha 54,91 m2, balkon 3,91 m2, Ostrov.Lokalita objektu se nachází v těsném sousedství Boreckých rybníků a přilehlá krajina zde má podobu lesoparku i lužního lesa, kterým prochází Naučná stezka Borecké rybníky. Projekt Rezidence Severní je novostavba dvou samostatně stojících bytových domů. Domy jsou pětipodlažní s bezbariérovým vstupem i možností pohybu. K bytu náleží sklep. Kolaudace bytových domů má dle stanoveného HMG proběhnout ve 2. kvartálu roku 2017. U objektů je počítáno s vybudováním celkem 60 parkovacích stání pro osobní automobily. Objekt je obsloužen ve všech patrech tichým a spolehlivým výtahem Schindler pro 6 osob. V bytech je nainstalováno: 1./společná anténa STA 2./rozvody datových kabelů 3./KTV. Ke každé BJ náleží poštovní schránka a zvonkové tablo s domácím telefonem a elektronickým vrátným ke každému bytu. Nabídka č. 71370 Tř. energ. náročnosti budovy B. ID nabídky: 71370.

Kontaktní informace

Makléř

Jméno: Majer Ronald
Telefon: 725173088

Firma

Název: NEXT REALITY GROUP a.s.
Telefon: 222 517 959

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám