Datum:
4.8.2016
WebID:
WXX9YM

Prodej, byt 2+kk, 61m2, Mariánské L

Typ inzerátu: Nabídka
Typ bytu: Střední byt (do 100m)
Dispozice: 2+kk
Plocha: 61 m2
Výhradní nabídka: Ne
Cena: 0
Energetická náročnost: G - Mimořádně nehospodárná
Město: MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
Ulice: Purkyňova
Kraj: Karlovarský
Okres: Cheb

Otevřít mapu v novém okně

Popis

Reality 11 Vám zprostředkují prodej luxusních bytů v lázeňském centru města u Kolonády, Purkyňova ulice, Mariánské Lázně. Byty jsou v rezidenčním reprezentativním domě s recepcí, v suterénu vlastní wellness, parní sauna, prostory pro ostatní služby jako masáže, relaxační zóna, posezení ap. Prostorné byty 1+ kk, 2+ kk, 3+ kk s možností propojení bytů přes celé patro, výměry bytů od 52 m2 do 77 m2. Některé byty s balkonem, terasou, krbem, šatnou, vše z kvalitních materiálů, mramor, dřevo, domovní telefon. V přízemním bytě vyvěrá lázeňský pramen sveden do privátní studny, jedinečný přírodní úkaz k privátnímu využití pro léčebné koupele. Byty se prodávají samostatně, jsou zkolaudované a připravené k nastěhování. Dům má vynikající polohu z jedné strany u lesa, u parku, z hlavní strany směrem do centra. Parkování je možné před domem.Součástí bytové jednotky číslo 458/9 je veškerá její vnitřní instalace (zejména potrubní rozvody vody včetně vodoměru a elektroměru a uzavíracích ventilů , elektroinstalace, odpady), kromě stoupacích vedení včetně uzavíracích ventilů před jednotkou. K vlastnictví bytové jednotky číslo 458/9 dále patří nášlapné vrstvy podlah a stropní vystrojení prostor v místnostech , vnitřní povrchy obvodových konstrukcí , nenosné příčky, vnitřní dveře a vnitřní okna nacházející se uvnitř jednotky , vnitřní elektrické rozvody a k nim připojené instalační předměty ( světla , zářivky , zásuvky , vypínače ) od elektroměru pro bytovou jednotku číslo 458/9 . Bytová jednotka číslo 458/9 je ohraničena vnitřní stranou obvodových zdí, vstupních dveří a vnitřní stranou oken. K bytové jednotce číslo 458/9 přísluší výlučné užívání balkonu o výměře 2,6m2. Ev. číslo: 9164.

Kontaktní informace

Makléř

Jméno: Mirek Reindl
Telefon: 602 969 410

Firma

Název: REALITY 11

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.

Napište nám

Máte nápad na vylepšení, něco vám nefunguje nebo nám jen chcete sdělit názor na naše webové stránky? Napište nám. Za jakékoli podněty budeme rádi. Váš tým ANNONCE.

 
 
Napište nám