Datum:
29.9.2016
WebID:
WQTCM9

Prodám chalupu na Vysočině

Otevřít mapu v novém okně

Popis

Chalupa na vsi. Ideální pro rekreaci a chalupaření. Provedena částečná rekonstrukce, zateplení stropů, nové elektrické rozvody, nové topení, voda. Možná půdní vestavba. Uzavřený dvůr se samostatným vjezdem. K chalupě náleží zděná stodola, menší hospodářské prostory, garáž a zahrada. Nachází se v obci Buková na Jihlavsku - občanská vybavenost 2km (město Třešť). Klidná lokalita - v okolí lesy, rybníky. Cena 1.350.000 Kč. Při rychlém jednání sleva možná.

Získat kontakt on-line

Tento inzerát ještě nevyšel v tištěné ANNONCI a proto je kontakt skryt. Pokud chcete kontakt na inzerenta získat dříve, než inzerát vyjde v tištěné ANNONCI, postupujte dle níže uvedeného.

Získání kontaktu na inzerenta on-line

Cena kontaktu je 10 Kč. Kliknutím na Zakoupit kontakt, Vám bude částka strhnuta z Vašeho účtu. Následně si budete moci po dobu 30 minut kontaktní informace zobrazit.

Zakoupit kontakt

Získat kontakt pomocí SMS

Napište SMS ve tvaru: INZ ANCP WQTCM9

SMS odešlete na číslo: 903 55 15

Číslo je stejné pro všechny mobilní operátory.

Po odeslání zprávy Vám bude na Váš mobil zaslán kontaktní údaj inzerenta a začátek Vámi vybraného inzerátu.

Cena jedné SMS je 15 Kč včetně DPH. 
Provozovatel ANNONCE a.s. 
Technicky zajišťuje Topic Press s.r.o., info@topicpress.cz. 

Pro dotazy k této službě volejte v pracovní dny 8-20 hod. info: 221 626 999 nebo nám napište na e-mailovou adresu redakce@annonce.cz

Upozornění: Je nám líto, kontaktní informace na inzerenta telefonicky ani e-mailem nesdělujeme.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.