Právo, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

Podnikoví právníci Právník. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 Kč, max. 40200 Kč. Pracovní poměr od 2017-02-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: Lidické náměstí č.p. 899/9, Ústí nad Labem. BEZÚHONNOST (výpis z rejstříku trestů) zdravotní, psychická a fyzická způsobilost spolehlivost, pečlivost vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru právo Náplň práce: Samostatné tvůrčí řešení náročných a složitých analytických, metodických a koncepčních úkolů a usměrňování výkonu policejní činnosti v rámci Policejního prezídia České republiky nebo útvarů s působností na celém území České republiky nebo útvarů s územně vymezenou působností vyššího stupně právní zastupování před soudy ČR, včetně zpracování kasačních stížností, připomínková řízení k právním předpisům, tvorba interních aktů řízení Kontakt: zaslání životopisu a motivačního dopisu na e-mail - krpulk.kr.apo@pcr.cz .. Pracoviště: Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, Lidické náměstí, č. 899, Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem, 401 79 . Nabízené výhody: . Informace: MiroslavSuk, +420 725 062 413, krpulk.kr.apo@pcr.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem, poslední změna: 2017-01-03T01:46:13.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Právo
Požadovaná profese: Právník
Upřesnění pozice: Právník
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Ústí nad Labem
Mzdové rozpětí od: 28000
Mzdové rozpětí do: 40200
Nabízené výhody: Dovolená navíc
Pracovní poměr od: 1.2.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: Lidické náměstí č.p. 899/9, Ústí nad Labem. BEZÚHONNOST (výpis z rejstříku trestů) zdravotní, psychická a fyzická způsobilost spolehlivost, pečlivost vysokoškolské magisterské vzdělání v oboru právo Náplň práce: Samostatné tvůrčí ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje
Ulice: Lidické náměstí
Obec: Ústí nad Labem
: Ústí nad Labem-centrum
Kontaktní osoba: MiroslavSuk
Kontaktní telefon: +420 725 062 413
Kontaktní email: krpulk.kr.apo@pcr.cz
Kraj: Ústecký

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.