Právo, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

Právníci legislativci Právník/čka - odbor sociálních věcí. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 18590 Kč, max. 27950 Kč. Pracovní poměr od 2017-01-01. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: ÚMOb Slezská Ostrava, náměstí Jurije Gagarina 1196/4, Slezská Ostrava Požadované vzdělání - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo a právní věda Požadované doklady: -životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se zabezpečování požadovaných činností, -výpis z evidence Rejstříku trestů, ne starší než 3 měsíce, -ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Přihláška musí obsahovat přesné označení výběrového řízení, jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození uchazeče, státní příslušnost uchazeče, místo trvalého pobytu uchazeče, číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana, datum a podpis uchazeče. Přihláškou se rozumí samostatný dokad, nelze jej nahradit údaji uvedenými v životopise, v průvodním dopisy apod. Pokud uchazeč podá přihlášku prostřednictvím datové zpráv, bude nutné výpis z evidence Rejstříku trestů a ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručit vyhlašovateli v listinné podobě. Lhůta pro podání přihlášky: do 12. 12. 2016 včetně. Způsob a místo podání: -poštou nebo osobním doručením na podatelnu Úřadu městského obvodu Slezská Ostrava, nám. J. Gagarina č. 4, Ostrava - Slezská Ostrava, v zalepené obálce označené VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ č. 17/2016 - NEOTVÍRAT, s uvedením adresy uchazeče (odkaz na www.slezska.cz). Adresa: Statutární město Ostrava Úřad městského obvodu Slezská Ostrava odbor vnitřních věcí Těšínská 35 710 16 Slezská Ostrava.. Pracoviště: Statutární město Ostrava - Městský obvod Slezská Ostrava, náměstí Jurije Gagarina, č. 1196, Ostrava, okres Ostrava-město, 710 00 Ostrava 10. Informace: ZdeněkMatýsek, +420 599 410 026, zmatysek@slezska.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava, poslední změna: 2016-11-24T01:05:35.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Právo
Požadovaná profese: Právník
Upřesnění pozice: Právník/čka - odbor sociálních věcí
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Úřad práce: Úřad práce v Ostravě
Kraj: Moravskoslezský
Okres: Ostrava - město
Mzdové rozpětí od: 18590
Mzdové rozpětí do: 27950
Pracovní poměr od: 1.1.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: ÚMOb Slezská Ostrava, náměstí Jurije Gagarina 1196/4, Slezská Ostrava Požadované vzdělání - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo a právní věda Požadované doklady: -životopis s uvedením údajů o dosa...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Statutární město Ostrava
Ulice: náměstí Jurije Gagarina
Obec: Ostrava
: Slezská Ostrava
Kontaktní osoba: ZdeněkMatýsek
Kontaktní telefon: +420 599 410 026
Kontaktní email: zmatysek@slezska.cz
Kraj: Moravskoslezský
Telefon: 599 410 026
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.