Právo, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

Ostatní specialisté v oblasti práva a příbuzných oblastech jinde neuvedení Právní auditor oddělení Právního jednání a auditu odboru Právních služeb. Požadovaná úroveň vzdělání: Vysokoškolské. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 17870 Kč, max. 53740 Kč. Pracovní poměr od 2016-11-01 do 2017-11-30. Volných pracovních míst: 1. Místo výkonu práce: převážně odbor Odloučené pracoviště Česká Lípa, Děčínská 389 a dále Územní pracoviště Ústí nad Labem, Mírové náměstí 3129/36. Požadavky: Výborná znalost občanského práva a právních předpisů upravujících činnost Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (např. 219/2000 Sb., 201/2002 Sb., 279/2003 Sb.). Samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost. Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, obor Právo. Praxe se nepožaduje - vhodné i pro absolventy, praxe výhodou. Znalost MS Office. Další požadavky: Zasílejte strukturovaný životopis s popisem případné praxe a motivační dopis. Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru na Územní pracoviště Ústí nad Labem. Čistý výpis z rejstříku trestů doložený při nástupu. České státní občanství. Lustrační osvědčení se nepožaduje. Stručná charakteristika vykonávané činnosti: Zajišťování specializovaných odborných činností v oblasti majetkové, majetkoprávní a restituční s aplikací právních předpisů. Audit právních jednání a dalších dokumentů. Konzultační a metodická činnost. Předkládání připomínek k návrhům předpisů. Právní pomoc při výkonu správy zajištěného majetku. Zpracování právních jednání u právně složitých případů. Příprava podání k soudům, rozhodčím orgánům, správním úřadům a jiným orgánům. Platové zařazení: 11. platová třída Nabízíme: dovolenou navíc, naturální výhody, nástup dle dohody, pracovní poměr na jeden rok s případnou možností prodloužení. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.. Vhodné pro absolventy VŠ, osoby se zdravotním postižením. Pracoviště: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových - Územní pracoviště Ústí Nad Labem, Odbor odloučené pracoviště Česká Lípa, Děčínská, č. 389, Česká Lípa, okres Česká Lípa, 470 01 Česká Lípa 1. Požadované dovednosti: . Nabízené výhody: , . Informace: KláraLandovská, klara.landovska@uzsvm.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa, poslední změna: 2016-09-20T01:16:08.

Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Právo
Požadovaná profese: Právník
Upřesnění pozice: Právní auditor oddělení Právního jednání a auditu odboru Právníc
Směnnost: Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání: Vysokoškolské
Požadované dovednosti:
Úřad práce: Úřad práce v České Lípě
Kraj: Liberecký
Okres: Česká Lípa
Mzdové rozpětí od: 17870
Mzdové rozpětí do: 53740
Nabízené výhody: Dovolená navíc, Naturální výhody
Pracovní poměr od: 1.11.2016
Pracovní poměr do: 30.11.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: převážně odbor Odloučené pracoviště Česká Lípa, Děčínská 389 a dále Územní pracoviště Ústí nad Labem, Mírové náměstí 3129/36. Požadavky: Výborná znalost občanského práva a právních předpisů upravujících činnost Úřadu pro zastupová...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ano
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Ulice: Děčínská
Obec: Česká Lípa
: Česká Lípa
Kontaktní osoba: KláraLandovská
Kontaktní email: klara.landovska@uzsvm.cz
Kraj: Liberecký

Litujeme, ale k tomuto inzerátu nejsou v tuto chvíli k dispozici žádné kontaktní údaje.

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.