Právník ve státní správě

Zastupování organizace v soudních a správních řízeních. Poskytování právní podpory při vyjednávání obchodních podmínek. Řešení správních řízení v případech porušení zákona o archivnictví. Poskytování právní podpory při řešení sporů s původci dokumentů. Zajišťování výkladu právních předpisů.

Nabízíme

 • Zaměstnání ve stabilní společnosti, pečující o národní archivní dědictví.
 • Klidné pracovní prostředí.
 • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
 • Platové ohodnocení v rámci 13. platové třídy (závislé na letech praxe).
 • Flexibilní pracovní dobu.
 • Zajímavé benefity: týden dovolené navíc, sick days, příspěvek na stravování, příspěvek z fondu sociálních a kulturních potřeb.
 • Místo výkonu: Pardubice.
 • Pokud Vás naše nabídka zaujala, prosím klikněte na uvedený odkaz, kde naleznete bližší informace o nabízené profesi a také podmínky pro účast ve výběrovém řízení. Odkaz zde:http://vychodoceskearchivy.cz/urednideska/povinne-zverejnovane-udaje-vyberova-rizeni-na-mista/pravnik-v-soa-v-zamrsku/.

Požadujeme

 • Magisterské vzdělání v oblasti Práva.
 • Znalost zákona o archivnictví, správního řádu, kontrolního řádu a zákona o ochraně osobních údajů.
 • Trestní bezúhonnost.
Typ inzerátu: Nabídka
Obor: Ostatní
Pracovní poměr: Plný úvazek
Lokalita: Pardubický

ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní osoba: Tereza Břetenářová
Uložit kontakt do mobilu pomocí QR kódu.

ManpowerGroup s.r.o.

Proč využít při hledání práce personální agenturu Manpower? Propojujeme zajímavé pracovní příležitosti s nadšenými lidmi. Měníme lidem budoucnost, protože lepší práce, která dává smysl, znamená lepší život. Zpěváci, herci nebo sportovci mají své manažery, protože se chtějí stoprocentně soustředit na to, aby co nejlépe dělali svou práci, a ne na to, aby si ji hledali. Co kdybyste se na chvíli stali světovou rockstar a nechali se námi hýčkat!

Máme pro vás dobrou zprávu: nebude vás to stát ani korunu.

Nebereme si žádné poplatky a “provize” z mezd a veškeré poradenství poskytujeme uchazečům o práci zdarma.

Jako největší personální agentura v ČR, najdeme ročně práci pro 24.000 lidí. Naši personalisté sice vystupují na jedné straně jako hodnotitelé, na straně druhé ale působí zároveň v roli vašeho poradce. Dokáží vám poradit, jaké jsou vaše možnosti na trhu práce, jak můžete napsat, případně lépe upravit profesní životopis, jak vylepšit vaši celkovou prezentaci nebo vhodněji formulovat odpovědi na otázky, na které se vás mohou při pohovoru ptát.

Ať jste kdokoli, postaráme se o vás.

Tak se u nás zastavte na kafe a popovídáme si o Vaší nové kariéře.

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.