Pracovníci v dopravě a přepravě Návěstní, spojový

Pracovníci v dopravě a přepravě Návěstní, spojový dozorce. Požadovaná úroveň vzdělání: Střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 Kč, max. 23070 Kč. Pracovní poměr od 2016-10-01 do 2017-09-30. Volných pracovních míst: 2. Místo výkonu práce: sdělovací zabezpečovací obvod Bílina SŠ elektro (praxe v oboru vítána), nutná zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, zvýšená zodpovědnost. Doba určitá s možností prodloužení na dobu neurčitou. Náplň práce: Základní odborné práce při údržbě, opravách a instalaci sdělovacích a zabezpečovacích zařízení. Součinnost při provádění údržby a měření na reléových zařízeních (elektromotorické přestavníky výhybek, světelná návěstidla, přejezdová zabezpečovací zařízení), odstraňovaání poruch mezi zařízením v kolejišti a stavědlem. Zaměstnavatel nabízí podnikové stravování, dovolenou navíc, jízdní výhody, příspěvek na penzijní a životní pojištění (po 1 roce), levné mobilní volání Hlásit se e-mailem a následně osobníé jednání. Vhodné pro absolventy SŠ. Pracoviště: Správa železniční dopravní cesty, státní organizace 001, Bílina, okres Teplice, . Informace: RostislavMihalčík, +420 724 346 593, Mihalcik@szdc.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice, poslední změna: 2016-09-21T00:56:15.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: Návěstní, spojový dozorce
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Úřad práce: Úřad práce v Teplicích
Mzdové rozpětí od: 17000
Mzdové rozpětí do: 23070
Pracovní poměr od: 1.10.2016
Pracovní poměr do: 30.9.2017
Celkem volných míst: 2
Poznámka k volnému místu: Místo výkonu práce: sdělovací zabezpečovací obvod Bílina SŠ elektro (praxe v oboru vítána), nutná zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, zvýšená zodpovědnost. Doba určitá s možností prodloužení na dobu neurčitou. Náplň práce: Základní odborné práce p...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Správa železniční dopravní cesty, státní organizace
Obec: Bílina
Kontaktní osoba: RostislavMihalčík
Kontaktní telefon: +420 724 346 593
Kontaktní email: Mihalcik@szdc.cz
Kraj: Ústecký

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.