Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE. Požadovaná úroveň vzdělání: Základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17200 Kč. Pracovní poměr od 2017-03-01. Volných pracovních míst: 1. PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE V DOZP BYSTŘICE, - základní nebo střední vzdělání + akreditovaný kvalifikační kurz pracovník v sociálních službách (možno absolvovat až po nástupu do prac. poměru nejpozději do 18-ti měsíců), výpis z rejstříku trestů, ne starší 3 měsíců ode dne nástupu, očkování proti žloutence typu B - ENGERIX - nástup možný po 2. dávce, tj. po měsíci NABÍZÍME: výše platu od 17 200, - s odbornou způsobilostí + příplatky, 2x ročně pololetní odměny, 5 tis. Kč příspěvek zaměstnavatele do hrubé mzdy po dosažení kvalifikace, příspěvek na stravování a na penzijní připojištění, příspěvek na rekreace pro děti a kulturní akce, věcné dary /vánoční kolekce…/, 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové SMĚNNOST: jedná se o 12-ti hodinové směny bez nočních, tj. jednosměnný pracovní režim v nerovnoměrně rozvržené pracovní době. Kontakt: p. Svejkovská Hana, tel.: 376571270, e-mail: h.svejkovska@dozpbystrice.cz Žádosti a profesní životopis zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu nebo písemně na adresu: Domov pro osoby se zdravotním postižením, Bystřice nad Úhlavou 44, 340 22 Nýrsko.. Pracoviště: Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace, Nýrsko, okres Klatovy, 340 22 Nýrsko. Informace: HanaSvejkovská, +420 376 571 270, h.svejkovska@dozpbystrice.cz . Vystavil ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy, poslední změna: 2017-02-23T01:26:04.

Typ inzerátu: Nabídka
Upřesnění pozice: PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE
Směnnost: Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
Úřad práce: Úřad práce v Klatovech
Kraj: Plzeňský
Okres: Klatovy
Mzdové rozpětí od: 17200
Pracovní poměr od: 1.3.2017
Celkem volných míst: 1
Poznámka k volnému místu: PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - PŘÍMÁ OBSLUŽNÁ PÉČE V DOZP BYSTŘICE, - základní nebo střední vzdělání + akreditovaný kvalifikační kurz pracovník v sociálních službách (možno absolvovat až po nástupu do prac. poměru nejpozději do 18-ti měsíců), výpis ...
Vhodné pro absolventy středních škol: Ne
Vhodné pro absolventy vysokých škol: Ne
Vhodné pro mladistvé uchazeče: Ne
Vhodné pro osoby se zdravotním postižením: Ne
Vhodné pro osoby vyžadující bezbariérový přístup: Ne
Vhodné pro cizince: Ne
Zaměstnavatel má povolení zaměstnávat cizince: Ne
Firma: Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Obec: Nýrsko
: Bystřice nad Úhlavou
Kontaktní osoba: HanaSvejkovská
Kontaktní telefon: +420 376 571 270
Kontaktní email: h.svejkovska@dozpbystrice.cz
Kraj: Plzeňský

Otevřít mapu v novém okně

QR kód inzerátu

Chcete si rychle do svého chytrého mobilu uložit odkaz na tento inzerát a mít jej tak kdykoliv k dispozici? Jednoduše načtěte do svého mobilu tento QR kód a odkaz si uložte.
Více o QR kódech najdete v nápovědě.